Kahve Falında Kep Görmek

Kahve Falında Kep Görmek
27 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.672 kez okundu.

Kahve falında kep görmek, yakın zamanda kazanacağınız bir başarıya, uzun zamandır elinizde olan bir işi hakkıyla sonlandırmaya ve arkasından gelecek ferahlığa işarettir. Gerçek hayattaki ile doğru orantılı düşünüldüğünde bir eğitimin ya da uzun süreli devam eden bir çalışmanın ya da iş yaşamındaki bir çabanın olumlu şekilde sonuçlanacağına ve büyük başarı getireceğine işarettir. Bu başarı ve arkasından gelecek ferahlık kişinin hayatında uzun süreli güzel başlangıçlara da gebe olacaktır.

Aynı zamanda yeni gönül ilişkilerine, yeni dostluklara da işaret eder. Söz konusu bu gönül işi ya da dostluk ilişkisi uzun soluklu ve geleceğe dönük bir süreci kapsamaktadır. Bu dostluktan ya da ilişkiden faydalı sonuçlar çıkmaktadır. Mesela, söz konusu dostluk ilişkisi olduğunda, kişi bir sorunla karşılaştığı zaman yardım görebileceği, destek alabileceği bir dost kazanmış olur. Bu ömür boyu sürecek bir arkadaşlık ilişkisidir. Bir aşk ilişkisi söz konusu olduğunda ise uzun soluklu bir birlikteliğe, bu birlikteliğin ardından gelecek mutlu ve huzurlu bir evliliğe ve bu evliliği pekiştirecek çocuklara işaret eder. Hayat boyu başarılı olmaya ancak bu başarılara ulaşmak için zaman zaman zorluklarla karşılaşmaya ve mücadele etmek zorunda kalmaya işaret eder. Bu zorluklarla mücadele eden kişi, elde ettiği başarıların da kıymetini bilir ve bu başarılarla geleceğine sağlam temeller atar. Bu başarıların yaşam boyu katlanarak devam edeceğine ve ömür boyu mutlu ve rahat bir yaşantısı olacağına işaret eder. Hayatı boyunca yaptığı bütün işleri başarıyla sonuçlandıracağı, yeni girişimlerde ilerleyeceği, üstlendiği her işi hakkını vererek yerine getireceği anlamına gelmektedir.

Kahve Falında Diploma Görmek

Fal sahibine çok kolay elde edebileceği başarıları müjdeler. Bu kadar hızlı ve kesin çözümler alabilmesi fal sahibini de bir süre şaşırtacaktır fakat yılların bilgi birikimi ile nihayet güzel işlere imza atıyor olmaktan gurur duyacaktır. Etrafındaki haset kişiler bu başarıları kıskansa da fal sahibi ardına bile bakmadan yoluna devam edecektir. Fincanın dip kısmında belirmesi fal sahibini bekleyen yorucu ama kısa sürede netice veren işler olacağını işaret eder. Tabiatı gereği çalışkan bir yapıya sahip olan fal sahibi bu işlere hiç gocunmayacak ve sefasını da sürmeyi ihmal etmeyecektir. Sizlerin insanlara karşı olan tutumlarını ifade etmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git