Kahve Falında Kemik Görmek

Kahve Falında Kemik Görmek
27 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.646 kez okundu.

Kahve falında kemik görmek, eskiden beri hayal ettiğiniz ancak bir türlü gerçekleştiremediğiniz hayalinizin artık çok yakında gerçekleşeceğine işaret eder. Bu yüzden bu hayalinizden vazgeçme niyetiniz varsa hemen eski düşüncelerinize geri dönmelisiniz. Gelecek olan bir haber sizin bu hayalinize kavuşmanıza olanak sağlayacaktır. Haberi getirecek olan kişi ise kim olduğu bilinmemekle birlikte her dakika yolunu gözlemeli en yakınınızdan bile haberi alabileceğinizi düşünmelisiniz. Bu yüzden ikili ilişkilerinizde konuşmalarınıza önem vermeli ve kırıcı olmamaya çalışmalısınız. Yoksa kendi hayalinizi fark etmeden de olsa tepmiş olabilirsiniz.

Bazen de istemediğiniz bir ortamda konuşulan konunun sizi sıkabileceğine delalet etmektedir. Bu konu işinizde yaptığınız bir yatırımın kötü olduğu hakkında olabilir. Ancak siz bu konuşmalara aldırış etmemeli kendi bildiğiniz ve yaptığına pişmanlık duymadığınız bir şeyin, boş lafla kendini doldurmuş insanların sözleriyle canınızı sıkmamanız gerekir. Bu her ihtimale karşı alınması gereken tedbirlerin elden bırakılmamasını da gerektirmektedir. Her ihtimale karşı alacağınız tedbirler hem kendi içinizde bir rahatlatma oluşturur hem de hane içinde bu konuyla ilgili kötü bir hadise yaşanmamış olur. İleride ailenizle ile alacağınızı bir dedikodu olursa bunu önce aile bireyleriyle konuşmalısınız. Böylece dedikoduya mahal vermemiş olup, kötü bir olay yaşanmasını da engellemiş olursunuz. Fal sahibinin kişiliğini de yansıtmaktadır. Kişide var olan kuvvetli bir altıncı his mevcuttur. Bu his kişiyi diğer insanlardan ayıran önemli bir özelliğidir. Bu özelliği vereceği kararlar doğrultusunda her zaman doğruya yönlendirmektedir ve bu şekilde başarıyı yerinde zamanında yakalamaktadır.

Kahve Falında Kırık Kemik Görmek

Mutluluk verici haberlere, güzel hislere ve duygusal anlar yaşamaya yorulur. İyi insanlarla bir arada bulunmak ve bu insanlardan biriyle arkadaşlıktan ya da akrabalıktan daha ileri bir konuma geçip hayat arkadaşı olmaktır. Mutlu bir yuva kurmanın ya da sahip olunan yuvanın oldukça mutlu ve sağlıklı olduğunun göstergesidir. İnsanlarla iyi geçinen, problem çıkarmaktan kaçınan ve herkes tarafından saygı gören genç ve enerjik insanlara; bu insanlarla aynı ortamda çalışmaya ya da yakın bir dostluk kurmaya işaret eder.

Kahve Falında Lades Kemiği Görmek

Aynı anda bir insanın yaşayabileceği tüm güzel duyguları yaşamak, bu duyguları paylaşıp büyütmek ve huzur dolu bir ömür geçirmektir. Aynı zamanda büyük başarıların da en büyük habercisidir. Duygularını doruklarda yaşayan, etrafa neşe saçan insanların varlığını gösterir. Mutluluk verici haberler almaktır. Sınavlara girecekler için beklenenden daha büyük başarılar elde etmektir. İş başvurusu yapıp geri dönüş bekleyenlerin çok yakında mutluluk verici ve hayırlı haberler alacağına; uzun süre boyunca aynı işte çalışıp büyük başarılar elde edeceğine işaret eder.

Kahve Falında Kaburga Kemiği Görmek

Kendini beğenmiş tavırlar sergileyen bazı iş arkadaşlarınla aranda küçük bir tartışma geçecek. Etrafına neşe saçan biriyken bu kadar içine kapanık olman çocuklarını da olumsuz yönde etkiliyor. Yaşadığınız kaybın büyüklüğü ortada fakat evlatlarını toparlayabilecek tek kişi sensin unutma. Aile büyüklerinden birinden üzücü haberler alabilirsin. Hemen canını sıkarak hayatını karartma çünkü senin vereceğin morale çok ihtiyaçları olacak.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git