Kahve Falında Kelebek Kozası Görmek

Kahve Falında Kelebek Kozası Görmek
23 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 2.150 kez okundu.

Kahve falında kelebek kozası görmek, düşmanlarınızın sizi devirmek istediğinin habercisidir. Fal sahibinin son günlerde yaşadığı kötü olayların altında kıskançlık duygusu ağır basan iki yakın arkadaşının parmağı bulunduğuna işarettir. Arkadaşlarınız, aldığınız iyi haberleri size karşı kullanarak aklınızı karıştıracak ve sizi bulunduğunuz konumun bir alt kademesine indirmek için çaba göstereceklerdir. Herkese karşı olan güveniniz neticesinde bu iki kişinin oyununa gelecek ve istemediğiniz bir durumla karşı karşıya kalacaksınız. Bu yüzden sezgilerinize bir müddet güvenmemeli ve mantıklı kararlar almadan önce iki kere düşünmelisiniz.

İçinizde daima bir umudun olduğuna işarettir. Zor günler yaşıyorsanız, o mutlu günlerin varlığına inancınız hiç bitmeyecek; hatta her geçen gün kat be kat artacaktır. İçinizdeki umut kırıntıları sayesinde yüzünüz her daim gülecek ve sonunda mutluluğa ulaşacaksınız. Koza sembolünün bir diğer anlamı ise küçük bir yenilik yaşayacaksınız. Çevrenizdekilerin dikkatini bile çekmeyecek bu küçük yenilik, sizin için oldukça önemli olacak ve hayatınızın önemli gelişmeleri arasında yer alacak. Bu yenilik sayesinde hayata bakış açınız tamamen değişecek ve kendinize olan güveninizi tekrardan kazanacaksınız.

Sıkıcı birkaç gün geçireceksiniz çünkü kalabalıktan ve gürültüden hiç hoşlanmıyorsun. Katılmak zorunda olduğun nikah, düğün gibi toplantılar sana işkence gibi geliyor. Saklamak zorunda olduğun bir ilişkin var fakat artık bu durum canını sıkmaya başlayacak. Olgun tavırlar sergileyerek bir anlaşmazlığı ortadan kaldıracaksın. Bazı olaylarda taraf olmadan yol göstermen etrafındaki insanların sana saygı duymasını sağlıyor.

Hayırlı ve geleneksel bir evliliğe işaret eder. Yıllarca ruh eşiniz arayıp, birçok kötü niyetli insan tarafından da suiistimal edilmiş olabilirsiniz. Ancak hiç beklemediğiniz bir şekilde, ailenizin sizin için uygun gördüğü biriyle evlenecek çok mutlu günler geçireceksiniz. Ayrıca anne ve babasına bağlı, uyumlu evlatlar yetiştirmek olarak da yorumlanır. Saflığın ve temizliğin simgesidir. İyi niyetin, halis duyguların ve sıkıntılardan ferahlığa çıkmanın sembolü olan olumlu ve güzel bir figürdür.

Borçlardan kurtulmaktır. Yıllardır yaptığınız birikimle borçlarını kapatacak; kısa süre sonra da biriktirdiğinizden daha fazlasını kazanacaksınız. Geleneklerine bağlı insanları da temsil eder. Hayatınıza bu şekilde geleneklerine bağlı biri girebilir ya da ailenizden biri sizin de böyle olabilmeniz için çaba gösteriyor olabilir. Bu durumda ona saygı göstermeli ve geleneklerinize daha sıkı sarılmalısınız. Detayları görebilen, hayata herkesten farklı bakabilen insanlara yorulur. Farklı kültürler tanımak, o kültürlerin geleneklerini özümsemek ve hayata daha farklı, daha eğlenceli ve daha geniş bir açıdan bakabilmektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git