Kahve Falında Keklik Görmek

Kahve Falında Keklik Görmek
22 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.509 kez okundu.

Kahve falında keklik görmek, başınızı ağrıtan bir konuya yakın zamanda çözüm bulunacağına işaret eder. Uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir işin sonuçlarını almaya başlayacaksınız. Beklentilerinizin son bulacağı müjdeli haberler ile huzur dolu günlere erişeceksiniz. Borçlarınızla ilgili yaptığınız atılımlarınız da başarılı sonuçlanacak. İlişkilerinizdeki engellerin de çok yakın bir zamanda son bulacağına işaret eder ve sevgiliniz ya da eşiniz ile mutlu günlerinizin geldiğini ifade eder. Aile büyükleriniz ile yaşadığınız sorunlarınız, hiç beklemediğiniz bir akrabanız tarafından düzelecektir.

Büyük bir dileğinizin gerçekleşeceğine delalet eder. Diğer kuşların manası gibi haberci anlamı taşır. Beklentileri için sabırlı olması gerektiği şeklinde yorumlanır. Parasal sıkıntılar çektiği bir dönemde beklemediği bir arkadaşı tarafından yardım alacağına da delalet eder. Daha önce yaşanılan başarısızlıkların son bulunacağı, daha huzur dolu bir iş hayatı yaşanacağına işaret eder. Hanede kısa sürede büyük bir bereketlilik olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Yaşantına yenilik katmayı düşünüyor gibisin, bunun için tam da doğru zaman gibi görünüyor. Çok yakında gireceğin bir sosyal ortamda tanışacağın biri başını döndürüp, seni monotonluktan çıkarabilir. Eğer duygularını frenlemekten vazgeçip bu erkeğe şans tanırsan; bu kişi ile birlikte hoşça vakitler geçirebilir, daha önce hissetmediğin duyguları yaşayabilirsin. Unutma; hayat, bazen risk almaya değer.

Sevdiğiniz birinin mutlu bir yuva kurduğu haberini alacağınıza delalet eder ve sakin bir hayat yaşamak için birikimlerinizi doğru yönlendirmeniz gereken bir döneme gireceksiniz. Sevdiğiniz kişiler için çok fazla fedakarlıkta bulunmanız sizi arada zor durumda bıraksa da sizin bu tavrınız sevdiklerinizi çok mutlu ediyor ve kendilerini özel hissetmelerini sağlıyor. Bazen yanında bulunduğunuz insanlara yük oluyormuş gibi bir hisse kapılıyorsunuz. Halbuki insanlar sizin gibi yaşayan bir tecrübeye sahip olmaktan çok memnun. Gönül ilişkilerinde hiçbir zaman başarılı olabildiğiniz söylenemez ama hayatınızın ikinci baharını mükemmel geçireceksiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git