Kahve Falında Kavanoz Görmek

Kahve Falında Kavanoz Görmek
15 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.447 kez okundu.

Kahve falında kavanoz görmek, bugünlerde bazı ihtiyaçlarının artarak tasarruf ettiği birikime ihtiyaç duyup o birikimden harcama yapacağı anlamına gelir. Oldukça temkinli ve geleceği düşünen biri olarak devamlı birikim yapan biri olduğunuzu ve birikimlerinize kolay kolay dokunmayıp kötü günlerde sizin daha rahat olmanızı sağlıyor. Bu birikim yapma alışkanlığınız bazen çevreniz tarafından cimrilik olarak nitelendirilse de cimri olmaktan ziyade tutumlu bir yapınız olduğundandır.

Çok içten canı yakın neşeli bir kişiliğiniz olduğunu bu sebepten dolayı çevrenizde sevilen aranan birisiniz. Arkadaş ve aile ortamlarında bu yapınızdan dolayı oldukça seviliyorsunuz. Eğer fincanın kulp kısmında çıkmışsa aile içinde bir araya gelip hoş vakit geçireceğiniz ve burada sözü dinlenen biri olarak sizinde fikriniz sorulacaktır. Fincanın alt kısmında çıkmış ise o zaman iş hayatınızda yeni ekip arkadaşlarınızla güzel bir çalışmanın içinde olup başarılı bir çalışma yapacağınızın ifadesiniz. Orta ve üst kısımda görülmüşse o zaman da yeni bir proje üzerine çalışmaya başlayacağınızı ve bu proje için gereken desteği çevrenizde bulunan aile ve arkadaşlarınızdan alıp kısa bir süre içinde başarıya ulaşacağınız anlamına gelir.

Ani bir ölümle yalnızlığa bürünen yaşantınız sizi çok bunaltmaya başladı. Sıcak ve hoşsohbet bir kadının varlığına ihtiyacınız var ve size yardımcı olabilecek insanlarla konuşmalar yapacaksınız. Emekliliğinizin tadına varacaksınız ama bunu yalnız yapmak istemiyorsunuz. Evde ufak tefek tamir işleri ile oyalanmak sizi mutlu ediyor ama daha büyük bahçesi olan bir ev isiyorsunuz.

Kahve Falında Boş Kavanoz Görmek

Çekilen sıkıntıların son bulacağına ve rahata erileceğine dalalet edilir. Zamanında çok sıkıntılar yaşamış ve kötü imtihanlardan geçmişseniz artık bu buhranlı dönemden kurtuluyorsunuz demektir. Bir şükretme manasına gelmektedir. Yani yaradanın size göndermiş olduğu imtihanları sabırlı bir şekilde atlatmışsınız ve artık mükafatını görmenizin vakti gelmiş. Her türlü hayırlı olaya yorumlanabilir. Bu; hayırlı bir evlilik olabilir, hayırlı bir iş olabilir yada çok mutlu olacağınız bir haber olabilir. Her ne olursa olsun hayatınızda yeni bir kapı açılacağı kesin.

Geç saatlere kadar çalıştığın halde gündüz dinlememek seni bitkin düşürecek. Bu şekilde çok verimli olmayı beklememelisin. Dinlenmeye ayıracağın vakitlerde nişanlınla ilgili sorunları çözmek için fikirler alacağın arkadaşlarınla görüşeceksin. Sana verilen her tavsiyeyi dinlemeden önce erkeklerin kimyasını biraz daha incelemeni öneririm. Falında beliren kuşlar sana bereketli haberler getirecek. Kızgınlıkla ağzından kötü sözler çıkacak.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git