Kavanoz

Kavanoz
15 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.125 kez okundu.

Kahve falında kavanoz görmek, bugünlerde bazı ihtiyaçlarının artarak tasarruf ettiği birikime ihtiyaç duyup o birikimden harcama yapacağı anlamına gelir. Oldukça temkinli ve geleceği düşünen biri olarak devamlı birikim yapan biri olduğunuzu ve birikimlerinize kolay kolay dokunmayıp kötü günlerde sizin daha rahat olmanızı sağlıyor. Bu birikim yapma alışkanlığınız bazen çevreniz tarafından cimrilik olarak nitelendirilse de cimri olmaktan ziyade tutumlu bir yapınız olduğundandır.falda kavanoz görmek

Falda kavanoz görmek, çok içten canı yakın neşeli bir kişiliğiniz olduğunu bu sebepten dolayı çevrenizde sevilen aranan birisiniz. Arkadaş ve aile ortamlarında bu yapınızdan dolayı oldukça seviliyorsunuz. Eğer fincanın kulp kısmında çıkmışsa aile içinde bir araya gelip hoş vakit geçireceğiniz ve burada sözü dinlenen biri olarak sizinde fikriniz sorulacaktır. Fincanın alt kısmında çıkmış ise o zaman iş hayatınızda yeni ekip arkadaşlarınızla güzel bir çalışmanın içinde olup başarılı bir çalışma yapacağınızın ifadesiniz. Orta ve üst kısımda görülmüşse o zaman da yeni bir proje üzerine çalışmaya başlayacağınızı ve bu proje için gereken desteği çevrenizde bulunan aile ve arkadaşlarınızdan alıp kısa bir süre içinde başarıya ulaşacağınız anlamına gelir.

Ani bir ölümle yalnızlığa bürünen yaşantınız sizi çok bunaltmaya başladı. Sıcak ve hoşsohbet bir kadının varlığına ihtiyacınız var ve size yardımcı olabilecek insanlarla konuşmalar yapacaksınız. Emekliliğinizin tadına varacaksınız ama bunu yalnız yapmak istemiyorsunuz. Evde ufak tefek tamir işleri ile oyalanmak sizi mutlu ediyor ama daha büyük bahçesi olan bir ev isiyorsunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git