Kahve Falında Kavak Ağacı Görmek

Kahve Falında Kavak Ağacı Görmek
28 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.838 kez okundu.

Kahve falında kavak ağacı görmek, insanlar arasında senin konumunu göstermektedir. Sen o kadar başarılı ve her işi neye elini atar isen oldukça başarılı bir şekilde başaracak olmandan dolayı adeta ilk bakışta insanların dikkatini çekecek kadar da gösterişli olan bir insansın. Her şey senin bu kadar yararına olur iken sen de böyle şeyler ile uğraşmayı daha çok tercih etmeli ve insanlar arasında her nereye girer isen gir her daim bir numara olmayı da başarmalısın. Bunlar için sen daha çok insanlardan uzak olan yerlerde çalışmayı tercih ediyor olman ve her şeye rağmen daha çok kafanı dinlemek için bir şeyler yapıyor olman da senin daha da çok başarılı olmana neden oluyor. Sen ne kadar insanlardan uzak olur isen o kadar da daha çok başarılı bir insan olacağın için daha çok kendine özgü olan saatleri de ayırmayı tercih etmelisin.

Hem dış görünüşü ile hem de iç özellikleri ile oldukça özel ve iyi bir bayan olduğuna da işaret etmektedir. Her nasıl bir ortama girer isen bayanlar arasında al benisi oldukça yüksek olan bir bayan olmandan dolayı yanında eşleri duran erkeklerin bile sana hayranlık ile bakmalarına neden oluyorsun. Bu kadar güzel olduğun gibi çalışkan olman da cabası olarak da işaret edilmektedir denilebilir.

Kahve Falında Kavak Yaprağı Görmek

sana gelen en güzel haberlerin de o kadar hızlı ve seri bir şekilde geliyor ki her an mutlu ve yüzü gülen bir insan olacağına işaret etmektedir. Sen bu ara o kadar yorulmuş ve insanlardan da bıkmışsın ki artık iyi bir şeylerin olması için de tüm çabanı ortaya seriyorsun. Öyle bir telefon alacaksın ki o telefon ile yeniden hayatına giren insanlar senden bir anda giden insanları da unutmana katkı sağlayacak. Herkes senin bu kadar açık sözlü bir insan olmandan dolayı sana yakın olmayı tercih etmek yerine daha çok uzak olmayı tercih ediyor olmaları da senin de kendinden bir süredir uzaklaşmış olmana neden oluyor. Bu hayatta her şey bu kadar güzel iken sen de insanların senin hakkında ne dediklerini umursamak yerine daha çok kendin için olan şeyleri de tercih etmelisin.

Selvi boylu olan bir kısmeti de sana işaret etmektedir. Bu kişi belki de futbol ya da spor dalları ile de ilgilenebiliyor olmasından dolayı sen de bu durumdan oldukça mutlu olarak hayatına devam edeceksin. Gözlerini bir kere gördükten sonra o kişi ile öyle mutlu olan anlara da sahip olabileceksin ki sen de keşke bu kadar beklemek yerine daha da önce gelmiş olsaydı diye de düşücek olduğun zamanları işaret etmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git