Kahve Falında Kaşık Görmek

Kahve Falında Kaşık Görmek
22 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.251 kez okundu.

Kahve falında kaşık görmek, hayatınızda kafanızın karışacağı ve Bunalım yaşayacağınız bir dönem geçireceğini fakat bu dönem sonunda çok mutlu ve ferah bir geleceğe doğru yol alacağınız ifade ediliyor. Sıkıntılı olduğunuz bir dönemde size destek olacak ve yardım eli uzatacak birinin yardımı sayesinde eski gücünüze kavuşacak ve kendinize güveninizi sağlamlaştıracaksınız. Sevdiğiniz kişiler ile olan ilişkilerinizi ve iş hayatınızdaki başarı istikrarınızı bozmak isteyen bazı kişiler bulunuyor. Siz bu kişilere itibar etmedikçe ve yüz vermedikçe size zararları dokunmayacak.Sakin bir döneme gireceğinizi gösterir. Fakat bundan önce oldukça hareketli ve karışık bir dönem atlattığınıza işaret eder. Mutlu bir gelecek için atacağınız adımlar ileride size kariyer ve başarı olarak geri dönecek. Kaşık görmek; kafa karışıklığı yaşayacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Sevdiğiniz kişi ile aranızda bir uçurum var ve bu uçurum gün geçtikçe büyüyor. Bu nedenle sevdiğiniz kişinin duygularını anlamaya ve sorunlarınızı çözmeye çalışmalısınız. Kalbini kırdığınız kişilerden özür dilemeli ve gönlünü almalısınız.

Sizi çok yorgun görüyorum. Ruhen ve beden olarak. Ama alacağınız bir haber ile mutlu olacaksınız. Uzun süredir küs olduğunuz arkadaşınız ile barışacaksınız. Bu barışmaya sen vesile olacaksın. Fakat herkese güvenmemelisin. Arkadan kuyunu kazan bir erkek ve bayan görmekteyim. İş hayatında gözde olacaksın.

Kahve Falında Tahta Kaşık Görmek

Hayatınızda hiç beklemediğiniz anda şaşırtıcı gelişmelerin meydana geleceğini gösterir. Hiç beklemediğiniz bir anda hayatınıza dahil olacak birinin hayatınızı değiştirmeye başlayacağını gösterecektir. Sevgiliniz sizi bir konu hakkında kandırmış olabilir ve siz bunu duyduğunuzda kendinizi çok kötü hissedebilirsiniz. Fakat sakin düşünürseniz kısa bir süre içinde sevgilinizi tekrardan affedebilir ve eski mutlu günlerinize geri dönebilirsiniz. Mutlu bir gelecek kurma hayali işe uzak bir şehre taşınma planını hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Sevgi dolu sözcüklerle sizi seven insanların gönlünü kazanmaya dikkat etmelisiniz.

Sevgi doku bir gelecek inşa edeceğinizin göstergesi olabilir. Hayatınızda bulunan bazı kişilere gereğinden fazla değer vermişsiniz ve bu da sizin yok yere incinmenize neden olmuş. Gereksiz kişileri hayatınızdan çıkardığınız zaman çok daha mutlu ve huzurlu olacağınızı göreceksiniz. Güzel günler için çok çabalamış ve zahmet çekmişsiniz fakat kısa süre içinde bu çabalarınızın karşılığını fazlası ile alacak ve güzel günler yasayacaksınız.

Şu anki ilişkinde bir takım tereddütlerin olsa da aslında ceviz kabuğunu doldurmayacak şeyleri takıntı haline getirmiş durumdasın. İkili ilişkilerde empati kurmalı, olaylara yalnızca kendi açından bakmaya bir son vermelisin. Ufak tefek şeyleri görmezden gelirsen ve de bireyleri oldukları gibi kabul edersen kendi düşüncelerinle olan bu soğuk savaşa bir son vermiş olursun.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git