Kahve Falında Karanlık Görmek

Kahve Falında Karanlık Görmek
22 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.981 kez okundu.

Kahve falında karanlık görmek, düşmanlarınızın varlığına işaret eder. Yanında oluşan sembollerle değerlendirmek gerekir. Eğer yanında kalp varsa, yeni yaşayacağınız bir ilişkinin zorluklar çekeceğini ve sonunda biteceğine delalettir. Karanlık ve ağaç sembolünün olması ise tez vakitte yakın çevrenizden birinden haksızlığa uğrayacaksınız. Karanlık ve elma sembolü ise sağlınızla ilgili kötü gelişmeler olacağı şeklinde yorumlanır. Sağlığınıza önem vermeniz gereken bir döneme girebilirsiniz. Tez vakitte tanışacağınız birinin hayatında kritik kararlar almasına yardımcı olacağınızın habercisidir.

Hayatınızda önemli gelişmelerin olacağına delalettir. Tabakta görüyorsanız haneden birinin önemli bir haber ile sarsılacağına işarettir. Bu gelişme bütün haneyi etkileyecek ve hane halkının karşılıklı yapacağı görüşmeler ile çözüme ulaşılacak. Fincanın ortasında ise aydınlığa çıkışının yakın olduğuna işarettir. Yaşanan kötü bir olayın etkisinin azaldığını ve uzaklardan gelen bir tanıdığınızın vereceği haberle yepyeni bir döneme gireceğinize delalettir. Eğer fincanın başında bulunuyorsa çok yakında olumsuz gelişmeler ile başınızın ağrıyacağına işarettir. Bu gelişme işinizde geri adım atacağınız anlamı taşır.

Gerçekleşmesini istediğin dileklerin yavaş yavaş yerine gelecektir. Uzun zamandır beklediğin teklifi sürpriz olacak şekilde gerçekleşecektir. Evlilik görünmektedir. Bu süreç sizin için maddi anlamda sıkışık olduğunuz bir dönem olacaktır. Ama bunun üzerisinden başarıyla geleceksiniz. En kısa zamanda da kucağınıza sağlıklı bir bebek alacaksınız.

Kişinin bütün sıkıntılarından arınacağına ve feraha ereceğine işarettir. İyi haberlerin geleceği bu haberlerin fal sahibinin hayatında büyük değişikliklere yol açacağı şeklinde yorumlanır. Kişinin başına iyi olaylar gelecektir ve bu olaylara sevinirken tüm sevdikleriyle birlikte sevinecektir. Aynı zamanda iş hayatında da mutlu olacağının ve fal sahibini başarıya ulaştıracak fırsatlar çıkacağının habercisidir. Sevgilisinden evlilik teklifi almak veya işinde terfi almak gibi hayatını etkileyecek büyük olaylar yaşayabilir. Bekar ve yalnız kişi uzun soluklu bir ilişkiye başlayabilir.

İyi giden ilişkisinin iyi bir şekilde devam edeceğine işarettir. Kişinin hiç beklemediği bir anda hayatında değişikler olacağının habercisidir. Bu değişikler de genellikle mutluluk verici değişiklikler olacaktır. Boyutu da önemlidir. Ne kadar büyükse haber de o kadar büyük olacaktır. Tutan bir el varsa kişi, yakınındaki kişiden yardım alacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git