Kahve Falında Kara Kalp Görmek

Kahve Falında Kara Kalp Görmek
28 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.688 kez okundu.

Kahve falında kara kalp görmek; aşk hayatınızda belli başlı değişimlerin olacağının habercisidir. Bu değişimlerin olumsuz olması beklenmektedir. Aranızda bir tartışma olabilir ya da bir konuda anlaşmazlığa düşebilirsiniz. Aşk hayatınızda çalkantılı bir döneme gireceksiniz. Bunun farkında olarak güçlü bir şekilde olayların farkında olmalı ve onları birlikte bir çözüme kavuşturmalısınız.

Kahve Falında Kara Kalp Görmek Ne Anlama Gelir?falda kara kalp görmek

Falda kara kalp görmek, hayatınızda sevdiğiniz insanların sizi özlediğini belirtir. Özlemin güçlü bir duygu olmasının sonucu olarak falınızda net bir şekilde kalp şekli belirir. Fal fincanının dip kısmında beliren kara kalp, sizi özleyen bu insanların sizden haber beklediklerini size söyler. Uzun süredir görüşmediğiniz, konuşmadığınız bu kişileri aramalı, hal hatır sormalı ve görmeye gitmelisiniz. Bu kişiler aileniz de olabilir, arkadaş çevreniz de olabilir. Kara kalbin çevresinde alacalı geçişler varsa, ilişkiniz zor günler geçirecek, sabretmelisiniz. İlişkiniz yoksa da haber beklediğiniz o kişi aslında başkasını seviyor. Kara kalbin etrafı karanlık olduğu için size gelecek haberler de böylece kötü olacaktır.

Falda Kara Kalp

Kara kalp görmek; hem olumlu hem olumsuz anlamlara gelir. Falda figürlere bakmak yetmez, yanındaki figürlerle birlikte belli anlamlara sahip olur. Kara kalbin çevresi aydınlık ve bembeyaz ise mükemmel bir birliktelik yaşayacağınız anlamına gelir. Aydınlıktan çıkan bu kalp, beklediğiniz kişiden artık beklediğiniz şeyleri duyacağınızı söyler. Bu haber 1 ay ya da 4 ay arasında geçecek bir sürede geleceğe benziyor. Maddi olarak karlı bir döneme gireceğinizi de bu figürde görebilirsiniz.

Kahve falında kara kalp görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda kara kalp görmenin anlamı ve kara kalp kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git