Kahve Falında Kar Tanesi Görmek

Kahve Falında Kar Tanesi Görmek
22 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.685 kez okundu.

Kahve falında kar tanesi görmek, yeni umutlar ile girilecek bir ilişkinin fal sahibinin hayatını kökten değiştireceğine işaret eder. Bu ilişki sayesinde ufku açılan ve içerisine yeniden yaşama sevinci doğan fal sahibi, kararlarını gözü kapalı verecek ve hiçbirinden de pişman olmayacaktır. Eğer fincanın kulp kısmında birkaç tane kar tanesi belirmiş ise kesinlikle mutlu ve kalabalık bir aile yaşantısına dalalettir. Birbirine kenetlenmiş aile bireyleri ile sürekli iletişim halinde olan fal sahibi çok sevilen biri demektir.

Bazı fal yorumcularına göre incinmiş duygulara işarettir. Özellikle de fal tabağında beliren kar tanesi; sevilen bir yakınının ihanetine uğramak ile yorumlanır. Fakat bu ihanet aslında hayırlara vesile olacak ve fal sahibini çeşitli iftiralardan kurtaracaktır. Çünkü bu çok sevilen kişi aslında yanlış tarafı seçecek ve ardı ardına bir sürü hata yapacaktır. Eğer tabağın orta kısmında birçok kar tanesi belirmiş ise, yeni girilen bir ortamda çok sevilip itibar görmeye dalalettir. Fal sahibi tereddüt içerisinde aldığı bir karardan ilerde çok fazla memnun kalacak ve gittiği yerde saygınlık kazanacaktır. Etrafındaki insanların kendisine gösterdiği bu sevgi ve saygı fal sahibini daha geniş yürekli bir insan yapacaktır.

Eğitim veya iş hayatınla ilgili olumlu ve güzel gelişmeler olacağa benziyor. Erkek arkadaşınla uzun süredir baş başa vakit geçiremiyor gibisiniz. En kısa zamanda baş başa geçireceğiniz bir program yaparak, onun gönlünü alabilirsin. Sürekli temkinli davranman, erkek arkadaşının canını sıkıyor bilesin. Farkında olmadan aldığın fazla kiloların için yakında spora başlayabilirsin. Bu spor, hayatındaki monotonluğu da geçirecek gibi duruyor.

Kahve Falında Kardan Adam Görmek

Hayırların habercisidir. Size söyleyeceğimiz tek bir cümle yeterli aslında; en şanslı insandır. Size mal mülk konusunda çok yardımcı olacaktır. Bütün borcunuzu harcınızı silecek ve size harika bir başlangıç için takviye verecektir. Miras çıktığı da insanların sürekli söylediği şeylerdir. Maddi durumdan refaha ermekle bitmiyor bir de ailevi konularda baya yardımcınız oluyor bu fal. Sizi bulan bütün kötü olay ve olgulardan sıyrılarak bunları iyi güzel yapacak yön ve tarafları bulup çıkartıyor. Size ise bu güzellikleri kullanmak kalıyor. Eğer bu güzel şeyleri niyetinde kullanırsanız hayatınıza sağlıklı bir şekilde devam edeceğinizi belirtiliyor kahve falı. Aynı zamanda ailevi problemlerinize çözüm bularak sizin aileniz ile olan bağınızı arttırıyor ve onları size bağlıyor. Eğer aşk hayatınızda bir sorun yaşıyorsanız aşk hayatınızda da yeni gelişmeler olacak. Belki birini bulacaksınız belki ise bulduğunuz kişi ile olumlu bir şey yaşayacaksınız. Bu konuyu sizin hayatınız şekillendirecek. Sevdiğiniz insanları da gönlünüzde ağırlayarak onların kıymetini bilecek ve onlara daha sıkı bağlanacaksınız demektir. Bu bağlılık ister arkadaşınız ister aileniz fakat herhangi biri olacağı kesin. Olumsuz tartışmalarınızı da rafa kaldırarak size daha rahat bir hayat yaşayacağınızı vaat ediyor. En kısa zamanda bütün kötü olaylarınızdan kurtulmanız dileğiyle.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git