Kahve Falında Kanatlı Melek Görmek

02.07.2020
Kahve Falında Kanatlı Melek Görmek

Kahve falında kanatlı melek görmek, bu dönem her şey istediğiniz gibi ilerleyecek. Sizi seven insanlarla daha fazla vakit geçireceksiniz. Vaktinizin neredeyse çoğunu aileniz ve arkadaşlarınızla harcayacaksınız. İş hayatınızda da güzel gelişmeler olacak fakat diğer günlere nazaran daha rahat olacaksınız, sizi yıpratan ve yoran düşüncelerden uzak bir kafa tatili gerçekleştireceksiniz. Belki iş değişikliği fikrine bile kapılabilirsiniz, önünüzde cevaplamanızı bekleyen bazı iş fırsatları var gibi görünüyor, bunlar arasında seçim yapmak isteyebilirsiniz. Fakat neyi seçerseniz seçin olumlu yönde sonuç verecek, kararlarınızın sizi yüz üstü bırakmayacak. Maddi ve manevi anlamda mutlu ve huzurlu olduğunuz günler yaşayacaksınız. Dostlarınızla keyifli saatler geçirecek ve eski günleri yad edeceksiniz. Beraberken zaman su gibi akacak.

Aşk Hayatı

Uzun zaman sonra sevgiliniz ile mutlu bir ilişki sürdüğünüzün farkına varacaksınız. Son birkaç haftadır hep kavga ve kıskançlıklar yaşamışsınız, bu tür saçma sebepler ilişkinizi boşu boşuna yıpratmış, iki tarafın da üzülmesine neden olmuş. Artık buna izin vermeyeceksiniz gibi görünüyor, üstünüzdeki tüm kara bulutlar kaybolacak ve güneş açacak. Birbirinize karşı daha samimi ve sıcakkanlı olacaksınız. Anlaşmazlık yaşamayacaksınız ve birbirinizin özgürlüklerini kısıtlamayacaksınız. Bu önemli bir nokta çünkü çoğu kavga bu sebepten dolayı çıkıyor gibi görünüyor.

Birbirinize güveniyorsunuz fakat yinede kısıtlamalara devam ediyorsunuz. Yakın bir zamanda aşkınızın sınandığı bir olay olacak, ama devamında olumlu gelişmeler yaşanmaya başlayacak. Çünkü aranızdaki sorunun ne olduğunu daha iyi bir şekilde anlayacaksınız ve ona göre davranmaya karar vereceksiniz. İşin sonunda ise sevginiz kazanacak, aşkınızın büyüklüğü ve bağlılığınız bir kez daha ortaya çıkacak. Ne olursa olsun birbirinizden kopamayacaksınız, ilişkiniz alevlenecek ve yavaş yavaş evliliği düşünmeye başlayacaksınız. Partneriniz sizi aile üyeleriyle tanıştırmak isteyebilir, bu gibi gelişmelere hazırlıklı olun, ama sizi çok seveceklerini de unutmayın.

Para

Bu dönem maddi anlamda hiçbir probleminiz kalmayacak, şansınız yaver gidecek ve beklediğiniz bir yerden sonunda para alacaksınız. Bu yer bir zamanlar borç verdiğiniz arkadaşınız olabilir, bu kişi eli sıkışıkken sizden para istemiş ve vermişsiniz fakat şimdi o paraya ihtiyacınız var, sonunda paranıza kavuşacaksınız ve sıkıntılarınızı kapamaya başlayacaksınız. Bu sayede iki tarafta rahata ermiş olacak, aranızdaki sorunlarda çözümlenecek. Daha fazla kazanç sağlamak adına kendinizi geliştirdiğiniz gözüküyor, iş hayatınızda daha iyi performans göstermek için harcadığınız bu emek karşılıksız kalmayacak ve daha iyi işlere imza atacaksınız.

Hatta edindiğiniz bilgileri ek iş olarak da kullanabilirsiniz. Bu sayede ek gelir elde etmeye başlayacaksınız. Bir yerden ekstra para geliyor olması evin ve kendi ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek adına iyi gelecek. Birkaç ay içinde de ek gelir işini büyütecek ve hatta sadece ona yoğunlaşmak isteyeceksiniz, eğer devam ettirirseniz oturduğunuz yerden çok ciddi gelir elde edebilirsiniz. Şans, maddi ve manevi huzur sizinle birlikte olacak, güzel gelişmeler bitmeyecek.

Aile ve Yaşam Alanı

Ailenin önemini çok daha fazla anladığınız bir dönmeme giriş yapacaksınız. Aileniz ile daha fazla vakit geçirdikçe ne kadar değerli olduklarını hissedeceksiniz. Uzun zamandır onları iş yüzünden ihmal ettiğiniz gözüküyor, bu dönem daha içli dışlı olacaksınız. Annenizin özlediğiniz yemeklerini yemek size çok iyi gelecek, kilo alabilirsiniz fakat her şeye değer olduğunu düşüneceksiniz. Uzun bir zaman sonra oturup babanızın öğütlerini ve hayat tavsiyelerini dinleyeceksiniz. Ama dinlerken asla sıkılmayacaksınız, hatta hiç bitsin istemeyeceksiniz çünkü o anı bile çok özlemişsiniz.

Bu dönem gençliğinize, aile evine duyduğunuz özlem katlanarak artacak ve eskiden gittiğiniz yerlere gidecek, gençken nasıl giyiniyorsanız öyle giyinmeye başlayacaksınız. Bir nevi eski günleri kendi içinizde yad edeceksiniz. Hatta eski arkadaşları toplayıp lisenizi ziyarete bile gidebilirsiniz. Tüm bu yaşadıklarınız neticesinde eski saç renginize ve modelinize bile geri dönmek isteyebilirsiniz, bir anda değişmek isteyeceksiniz çünkü yaşlandığınızı düşünmeye başlayacaksınız. İşte tam o anda sevdikleriniz size yaş aldıkça daha da güzelleştiğinizi söyleyecek.

İş ve Kariyer

Bu dönem çok büyük fırsatlar yakalayacaksınız, yurtdışında çalışma ve yaşama imkanı elde edeceksiniz. Hemde tüm bunları çalıştığınız şirketiniz karşılayacak. Böyle bir fırsat insanın eline hayatında sadece bir kere geçer deyip kabul edeceksiniz gibi görünüyor. Zaten kaçırmanız da hata olurdu çünkü yurtdışındaki iş imkanı sayesinde kendinizi daha fazla geliştirme imkanı elde edeceksiniz. Hem davranışlarınız hem iş insanları ile olan tutumunuz hemde yabancı diliniz gelişecek. Hayata daha farklı bir pencereden bakmaya başlayacaksınız.

Bu pencerede olaylar daha toz pembe olmayacak, artık gerçekleri görecek ve ona göre önceden önlem almayı öğreneceksiniz. Tüm bu gelişmeler neticesinde sorumluluk sahibi birine dönüşeceksiniz ve hayatta yaptığınız hatalarınız azalacak, çünkü ayakları yere daha sağlam biri olacaksınız. Birkaç sene sonra tekrar eski işinize döndüğünüz zaman artık çalışan değilde patron olmanız çok büyük bir ihtimal gibi görünüyor. Çünkü kendinizi geliştireceksiniz. Verimli işler çıkarmak için daha hırslı birine dönüşeceksiniz. Bu sayede hem daha çok para kazanacak hemde çevrenizden saygı görmeye başlayacaksınız.

Sağlık

Cildinizde uzun zamandır bazı istemediğiniz problemler var gibi görünüyor. Sivilceler ve diğer sorunlar özgüvensiz bir gençlik geçirmenize neden olmuş. Ancak artık bu tarz sorunlarla daha rahat yüzleştiğiniz fark ediliyor. Kendinizle daha barışık olmuşsunuz ve bu tutumunuz sayesinde kusurlarınızı örtmekten vazgeçmişsiniz. Sorunların üstün giderek çözüm yolları aramaya başladığınız için sağlık hayatınız iyileşme sürecine girecek. İlk olarak cildinizdeki kusurları örtmeden, tedaviye başlayacak ve aslında çok kısa bir sürede iyileşme sürecine geçilecektir.

Bundan sonra ise pahalı ve kimyasal ürünler almanıza gerek bile kalmayacak, paranız boş yerlere gitmeyecek. Bakım rutinine önem verdiğiniz günler gelecek, artık güzelliğiniz ve sağlığınız için doğal güzellik tariflerini daha çok takip edeceksiniz. Ancak tüm bunları zevkle yapacağınız için sizi yormayacak bile… Yeme içme kültürünüz bu dönem değişebilir, artık daha sağlıklı besinler tüketmek isteyebilirsiniz. Siz az yedikçe yavaş yavaş midenizin de küçüldüğünü hissedeceksiniz ve canınız çok fazla bir şey yemek istemeyecek. İşte böyle böyle kilo vermeye başlayacaksınız, sağlıklı günler sizinle olacak.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.