Kahve Falında Kalp ve Ok Görmek

Kahve Falında Kalp ve Ok Görmek
28 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.903 kez okundu.

Kahve falında kalp ve ok görmek gelmekte olan bir aşkın habercisidir. Bir kimsenin fal fincanında kalp ve ok çıkmışsa bu kimse yakın zamanda bir aşka düşecek demektir. Henüz tanımadığı yeni tanışacağı biri ile olacak olan bu aşk kısa zamanda karşılık bulacak ve bir birlikteliğe dönecektir. Fakat bu birlikteliğin devamlılığı için fal sahibinin bazı huylarını kontrol edebilmesi gerekmektedir.

Kahve Falında Kalp Ve Ok Görmek Ne Anlama Gelir?falda kalp ve ok görmek

Falda kalp ve ok görmek fal sahibinin aşırı kıskançlıkları ile birlikte olduğu kişiyi boğacak gibi olması anlamına da gelmektedir ve bu ilişki çok uzun sürmeyecek hatta yakın zamanda nefrete dönüşecek demektir. Kişi kendini kontrol etmeli ve partnerine güvenmelidir. Ayrıca falda kalp ve ok görmek bekar kimseler için görücü usulu bir evliliğe işaret eder. Falında kalp ve ok çıkan kimse çevresindekilerin aracı olması ile görücü usulü ile tanıştırılıp evlendirilecektir. Bu evlilik kısa zamanda aşkı da içine alacak ve mutlu bir yuva olacaktır. Bu nedenle falında kalp ve ok çıkan kimse kendisine getirilecek olan görücü usulü tanışma tekliflerini hemen reddetmemeli tanımaya çalışmalıdır. Bazı yorumculara göre ise falda kalp ve ok çıkması güven sorununu temsil eder.

Falda Kalp Ve Ok

Kalp ve ok görmek bir arada çıkarsa kişinin ciddi güven problemleri var demektir ve bu nedenle de hayatta pek çok konuda ikilemde kalarak kendisi için çok hayırlı olabilecek pek çok şeyi geri tepecektir. Bu tür kimseler güvensizlikleri nedeni ile kendilerine sunulan her imkanı, her işi, her sevgiyi şüphe ile karşılar ve geri teper. En kısa zamanda bu güven sorunlarına çözüm bulmalıdır.

Kahve falında kalp ve ok görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda kalp ve ok görmenin anlamı ve kalp ve ok kahve falı yorumu.

Etiketler:

Kahve Falında Kalp ve Ok Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Özge. Arıkan dedi ki:

    Kahve falında oklu kalp çıktı ne anlama geliyor acaba

Sayfa başına git