Kahve Falında Kalp ve Bayrak Görmek

Kahve Falında Kalp ve Bayrak Görmek
28 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.172 kez okundu.

Kahve falında kalp ve bayrak görmek; uzunca bir dönem yalnız olduğunuzun ve 2 vakte kadar beklediğiniz kişiden bir teklif alacağınızın habercisidir. Bu kişi uzun zamandır fal sahibini yani sizi bekliyor, anca siz kalbinizin kapılarını tamamen kapattığınız için bu kişinin hissettikleri de bir süredir kilitli kalmış. Ancak daha fazla sabredemeyeceği için yakın zamanda size bir kahve, sinema ya da yemek yeme teklifi gelebilir. Bu teklifi geri çevirmeyin derim.

Kahve Falında Kalp Ve Bayrak Görmek Ne Anlama Gelir?falda kalp ve bayrak görmek

Falda kalp ve bayrak görmek fal sahibine şuan devam eden ilişkisi hakkında tüyolar da verir. Halen devam eden bir ilişkiniz varsa da, ilişkinizin ömrünün uzun olduğunu belirttiğini söyleyelim. Şu sıralar gerginlikler, kavgalar ne kadar devam etse de, siz birbirinizi çok seviyorsunuz belli. Bu kara bulutlar geçecek, feraha kavuşacak ve mutlu olacaksınız. Kalp şekli, gönülden istediğiniz bir işin de hayırlı bir şekilde sonuçlandığı anlamına gelir. Bu istediğiniz şey her ne ise beklediğiniz maddi kazancı da sağlayacaksınız. Kalbin etrafı aydınlıksa, umutsuzluk içerisinde olduğunuz bir anda bu mutlu haberi alacak, aydınlığa kavuşacaksınız. Eğer karanlıksa, umutsuzluk süreciniz daha da uzun sürecek, fakat bu süreç de bitecek ve mutlu olacaksınız.

Falda Kalp Ve Bayrak

Kalp ve bayrak görmek; mahkeme ile ilgili bir durum olduğunu haber verir. Ancak bu mahkemeyle ilgili durum olumlu bir şekilde sonuçlanacağa benziyor. Bu haber aile çevrenizden ya da iş arkadaşlarınız tarafından gelebilir. Ayrıca faldaki bayrak, aileden ya da yakın çevrenizden birinin kamu alanında beklediği ve istediği işe yerleşeceğinin de habercisidir. Devlet dairesinde sizin de bir meseleyi çözeceğinizi de mesajını verir.

Kahve falında kalp ve bayrak görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda kalp ve bayrak görmenin anlamı ve kalp ve bayrak kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git