Kahve Falında Kalp ve Balon Görmek

Kahve Falında Kalp ve Balon Görmek
28 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.972 kez okundu.

Kahve falında kalp ve balon görmek; aşk hayatınızın yükseldiği bir döneme girdiğinizin habercisidir. Bu dönemde şansınız en yüksek seviyede olacak ve hayatınızda kimse yokken yepyeni bir ortama girecek ve belki de hayatınızın aşkıyla karşılaşacaksınız. Fal fincanında görülen bu iki sembol sevinçli haberlerin art arda geleceğine dalalettir.

Kahve Falında Kalp Ve Balon Görmek Ne Anlama Gelir?falda kalp ve balon görmek

Falda kalp ve balon görmek, bereket demektir. Şu sıralar karlı kazançlar elde edecek gibi görünüyorsunuz, alacağınız bu maddi kazançları doğru değerlendirmelisiniz. Yatırımlar yapmalı, geleceğinizi düşünmelisiniz. Kalp gören kişi, birinden hoşlanıyorsa o kişide karşılık bulacak haberini verir. Hoşlandığınız kişi size çok yakın zamanda bir adım atacak ve siz çok şaşıracaksınız. Haftalardır aklınızdan çıkmayan bu kişi de aslında sizi düşünüyor ama zamana ihtiyacı var. 4 vakte kadar size müthiş bir zamanda gelecek ve sizi çok mutlu edecek. Bu kişiyi kaçırmamalı, fazla naz da yapmamalısınız. Bu kişi kendinden ve sizden emin olduktan sonra adım attığı için, mantığı ve aşkı kullanarak size gelecek. Kalbinizin aylardır duran kapısını belki de bir fırtınayla açacak, birden içeri girecek. Hazırlıksız olduğunuz bir anda sizi bulacak. Bizden söylemesi.

Falda Kalp Ve Balon

Kalp ve balon görmek; hiç beklemediğiniz haberler alacağınızın sinyalini verir. Bu haberler genellikle maddi kazançlarınızla ve aşk, dostluk ilişkilerinizden gelecek bir haberdir. Bu haberler size 3 vakte kadar gelecek ve gerçekten emeğinizin karşılığını görecek çok mutlu olacaksınız. Alacağınız bu haberler karşısında sakinliğinizi korumalısınız ve bu haberler karşısında duygularınızla değil mantığınızla hareket etmelisiniz. Balon görmek, şuan sıkıntılı bir dönemdeyseniz de alacağınız bu haber karşısında sıkıntılarınızın son bulacağı anlamına da gelir.

Kahve falında kalp ve balon görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda kalp ve balon görmenin anlamı ve kalp ve balon kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git