Kahve Falında Kalp Organı Görmek

Kahve Falında Kalp Organı Görmek
18 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.761 kez okundu.

Kahve falında kalp organı görmek sağlığınız için bir haberdir. Eğer fal fincanında görünen kalp organının etrafı aydınlıksa, sağlıkla ilgili oluşan belli sıkıntılarınızın sona ereceğinin habercisidir. Bu hastalık grip, soğuk algınlığı gibi basit hastalıklar da olabilir bronşit, astım gibi ağır şekilde gelişen hastalıklarla ilgili de olabilir. Bu haber veren simge sayesinde sağlık problemleriniz ya tamamen geçecek ya da etkisi daha az olup, sizi çok fazla etkisi altına almamaya başlayacaktır.

Kahve Falında Kalp Organı Görmek Ne Anlama Gelir?falda kalp organı görmek

Falda kalp organı görmek her falcıya göre farklı anlamlara gelse de genel olarak sağlıkla ilgili konularda yorumlanır. Eğer kalp organının çevresi karanlıksa, sağlığınızın kötüye gittiğini, sağlıklı olmak için mutlaka doktora başvurmanız gerektiğinin habercisidir. Basit hastalıkların sizi etkisi altına alacağı bir döneme girmektesiniz. Acilen kendi sağlığınızla ilgilenmeli, kendinize dikkat etmelisiniz. Eğer sizde herhangi bir rahatsızlık yoksa da çevrenizdeki sevdiklerinizden birinin rahatsızlanacağı haberini alacaksınız. Bu kişinin geçireceği hastalık süresince yanında olmalısınız. Bu kişi ya ailenizden birisi ya da hayatınızdaki kişidir. Yakın dereceden olan bir kişi için haber alacak ve endişeleneceksiniz fakat bu durum geçici bir durum olup, sadece bu süreçte o kişinin yanında olarak destek olmalısınız. Endişelenmeyi bırakmalısınız.

Falda Kalp Organı

Kalp organı görmek; duygusal olarak çok güçlü bir kişi olduğunuzu göstermektedir. Sevdiğiniz kişiyi tam sevdiğinizi, sımsıkı bağlandığınızı söylerken, nefret ettiğiniz kişiden de tam anlamıyla nefret ettiğinizi belirtir. Yani her duyguyu dolu dolu yaşadığınızı simgeler. Maddi kazanç olarak da karlı bir döneme girdiğinizin habercisidir. Yeni iş teklifleri kapınızı çalabilir, bizden söylemesi.

Kahve falında kalp organı görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda kalp organı görmenin anlamı ve kalp organı kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git