Kahve Falında Kalp İçinde Ok Görmek

Kahve Falında Kalp İçinde Ok Görmek
27 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.229 kez okundu.

Kahve falında kalp içinde ok görmek, gerçek aşkı bir türlü bulamadığını düşünen fal sahibi için müjdedir. En sonunda o kişi karşısına çıkacak ve bu çok kısa bir süre içinde olacaktır. Çok hayırlı, çok güzel devam edecek, kötü günleri silip atacak bir ilişki yaşayacaksınız. Bu ilişkiye başlamanız ile birlikte hayatınızda bir çok şey de düzene girecek, her şeyin bu kadar kısa süre içinde mucizevi bir şekilde değişmesini hayretler içerisinde izleyeceksiniz. Hayatınıza girecek bu kişi çok hayırlı, temiz kalpli bir insan ve bu kişinin bereketiyle gelmesi ile tüm bu işler yoluna giriyor.

Kahve Falında Kalp İçinde Ok Görmek Ne Anlama Gelir?falda kalp içinde ok görmek

Falda kalp içinde ok görmek sabit bir iş anlamına da gelmektedir. Bu büyük ihtimalle devlet işidir. Fal sahibi ya da çok yakınındaki bir insan, muhtemelen ailesinden birisi, devlet işine girecek ve bu uzun süredir istenilen, heyecanla beklenen bir durum, sonunda gerçekleşiyor ve büyük mutluluk var sonunda. Ayrıca fal tabağında kalp içinde ok görmek, yeni bir kişiyle tanışılacağına ve bu kişinin pek de hayırlı, iyi bir insan olmadığına işarettir. Fal sahibi çok dikkatli olmalıdır yeni tanışacağı insanlarla ilişkilerinde. İçinde ok bulunan kalp simgesi fincanın üst taraflarına yakın ise bu kişi fal sahibinin hayatına tam olarak giremeden nasıl biri olduğunu gösterecek ve fal sahibine hiçbir zarar vermeden hayatından gidecektir. Etkisi çok az olacaktır.

Falda Kalp İçinde Ok

Kalp içinde ok görmek fincanda yada tabaktaki konumuna göre farklı olarak yorumlanabilir ve burada fal yorumcusuna büyük iş düşer. Bu figür fincanın dibinde veya dibine yakın ise, bu kişi fal sahibini ve arkadaşlarını biraz üzecek, aralarının bir süre bozulmasına neden olacaktır.

Kahve falında kalp içinde ok görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda kalp içinde ok görmenin anlamı ve kalp içinde ok kahve falı yorumu.

Etiketler:

Kahve Falında Kalp İçinde Ok Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Özge. Arıkan dedi ki:

    Falımda oklu kalp çıktı ne anlama geliyor acaba

Sayfa başına git