Kahve Falında Kalp İçinde Harf Görmek

Kahve Falında Kalp İçinde Harf Görmek
17 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.597 kez okundu.

Kahve falında kalp içinde harf görmek tabiri çok açık bir semboldür. Fal fincanında beliren kalbin içerisinde ki harf ne ise yakın zamanda o harfle başlayan isme sahip birisi ile duygusal bir birliktelik yaşayacağı anlamına gelir. Örneğin kalbin içerisinde A harfi varsa A ile K harfi var ise K ile başlayan bir ada sahip birisinin hayatınıza girmesi yakın demektir. Fakat bu ilişki bir tartışma bir ortamının sonrasında yavaş yavaş gelişecek bir dostluktan aşka doğru ilerleyecektir.

Kahve Falında Kalp İçinde Harf Görmek Ne Anlama Gelir?falda kalp içinde harf görmek

Falda kalp içinde harf görmek aynı zamanda platonik bir aşkı da ifade eder. Fal sahibinin gönlünde isminin içerisinde faldaki harfi taşıyan birine karşı platonik bir aşkla bağlı olduğu anlamına gelir. Falda kalp içerisinde harf görmek fal sahibinin bu platonik aşkının zaman içerisinde gerçekleşeceği ama bunun gerçekleşmesi için zamana ihtiyaç olduğunu gösterir. Belli bir süre daha bu duygu platonik olarak devam edecek fakat daha sonrasında karşılık bulabilecektir. Fakat bu aşkın karşılık bulmadan önce ikili arasında bir sıkıntı yaşanacak ve sonrasında karşı taraf bu eksiklikle duygularını fark edecek.

Falda Kalp İçinde Harf

Kalp içinde harf görmek aşka yorumlanırken bazı yorumcular bu harfin koyu renk yada açık renk olmasına göre bu kişinin iyi yada kötü biri olması yada fal sahibini bu ilişkide üzeceği yada mutlu edeceği hakkında yorumda bulunurlar. Eğer harf açık renk ise kişinin fal sahibini çok mutlu edeceği, eğer harf koyu renk ise kesinlikle fal sahinin bu ilişkide çok yıpranıp üzüleceği anlamına gelmektedir.

Kahve falında kalp içinde harf görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda kalp içinde harf görmenin anlamı ve kalp içinde harf kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git