Kahve Falında Kalem Görmek

Kahve Falında Kalem Görmek
7 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.423 kez okundu.

Kahve falında kalem görmek, fal sahibinin şansının açılacağına ve hayatın da büyük gelişmeler yaşayacağına delalettir. Bir başka fal yorumcusuna göre fal fincanında beliren kalem sembolü fal sahibinin yakın gelecekte büyük bir başarı elde edeceğine işaret eder. Genellikle ilim olarak da yorumlanır. Fal sahibinin ilminin artacağı işi ve eğitimi için bilgi artışına yönelebileceğini haber verir. Kazanacağınız bu bilgi birikimi hayatınız da size olumlu gelişmeler yaşatacaktır.

Fal sahibinin geleceği hakkında da ip uçları verir. Fal sahibi öğrenci ise gireceği sınavda başarı yakalayacağı anlamına da gelir. Ayrıca ilim artışını işaret ettiği gibi bir kamu dairesi veya devlet ile kurulacak bağlantıları da temsil eder. Eğer herhangi bir devlet işiniz atama tayin gibi istediğiniz şekilde gerçekleşeceğine delalettir. Başarı ve geleceğin simgesi olarak bilinir. Kişinin her bakımdan maddi manevi kazanımlarının artacağına doğru planladığı şekilde büyük gayrimenkul getirisi olacağına işarettir. Kalem figürünün belirginliği de bu güzel gelişmelerin vakti ile ilgili haber vermektedir. Belirgin ise yakın ve hızlı bir şeklide gerçekleşeceğini, belirgin değil ise de uzun zaman alabileceğini ifade eder. Fincan tabağında belirmiş ise kendinden emin bir kişiliğin simgesidir. Dolma kalem tüy kalem gibi değişik kalem seçenekleri aynı anlamı taşımaktadır. Kendinden emin ve kültürlü bir kişiliği ifade eden kalem sembolü fal fincanında belirdiği zaman, fal sahibine hiçbir işten korkmaması ve kendisini arka plana atmaması gerektiği öğütlenmelidir.

Kahve Falında Dolma Kalem Görmek

Sevdiğiniz ve uzun süredir görüşmediğiniz bir sevdiğinizden haber alacağınız şeklinde yorumlanabilir. Tabi ki bu yorumu yaparken yanında başka şekillerin olup olmadığına da dikkat etmeliyiz. Yanında bir insan figürü var ise bir kişinin size bir haber getireceğine dalalettir. Bu haber yüzünden üzülebilir ve mutsuz olabilirsiniz. Ancak kendinizi karamsarlığa bırakmamalı ve kendinize biraz zaman tanımalısınız. Ne demişler zaman her şeyin ilacıdır! Yanında herhangi bir görüntü yok ise, uzak diyarlardan sevdiğiniz bir kişinin geleceğine yönelik yorumlanabilir. O kişiden çok sevineceğiniz haberler alabilirsiniz ve hayatınızın seyri bir nebze de olsa değişebilir.

Kahve Falında Tüylü Kalem Görmek

Aşkın ve tutkunun habercisidir. Uzun zamandır kalbiniz boş olabilir. Bu duruma artık üzülmeyin çünkü karşınıza hiç ummadığınız bir anda bir aşk çıkacak ve çok mutlu olacaksınız. Bu dönmede hedeflediğiniz bir çok şeyi gerçekleştireceksiniz. Başarı ve mutluluk peşinizi bırakmayacak. Eğitiminiz devam ediyor ise, bu dönemde gelecekte ki kariyerinize yön verebileceksiniz.

Kahve Falında Kurşun Kalem Görmek

Hayatta başına gelen olumsuzluklara isyan etmek yerine çözüm üretmeyi denemen gerektiğine işarettir. Aksi takdirde kötü günler kapıda. Sevdiğin adamla sorunlarını kendi aklında büyüterek değil, onunla konuşarak çözmek sonuca daha kolay ulaşmanı sağlayacaktır. Aksi takdirde mutluluğunuza gölge düşmesine sebep olabilirsin.İliskiniz zorlu bir süreç atlacak ama aşkınız sayesinde siz bu savaştan sağ çıkmayı başaracaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git