Kahve Falında Kale Görmek

Kahve Falında Kale Görmek
20 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.671 kez okundu.

Kahve falında kale görmek, kahve falındaki sembolleri anlamlandırmak, yorumlamak çok eski bir uğraştır. Falda çıkan bazı kavramlar gerçek hayattaki anlamlarına paralel anlamlar taşımaktadır. Kale sembolü de bu sembollerdendir. Tarih boyunca güvenliği sağlamak için inşa edilmiş yapılardır. Sağlamlığı ve güvenliği sağlaması ile dikkat çeker.

Fal sahibinin güvenilir ve sağlam bir kişiliğe sahip olduğunu söyler. Hak yolunda çok doğru bir şekilde ilerlediğinizi, bu yoldan herhangi bir şekilde çıkmadığınızı, iradenizin çok güçlü olduğunu gösterir. Hayırlı işlere, güzel insanlara işarettir. Bu dönemde iş hayatınızda çok başarılı ve şanslı olacağınızın habercisidir. Yine güzel ve doğru insanlarla tanışacağınız anlamına gelir. Etrafınızda sizi daima sevecek ve koruyacak insanların olduğuna işarettir. Aşk hayatına da etki eder. Kişi bekarsa yakında çok güvenilir biriyle tanışacak demektir. Bu yeni bir ilişkinin başlangıcı olacaktır ve bu ilişkinin temelleri oldukça sağlam olacaktır. Ev olarak da yorumlanabilir. Oldukça güven dolu, sıcak, şirin bir ev kale sembolünün işaret ettiği diğer yorumdur. Ancak bu yorumlardan hangisinin size ait olduğunu bilmek için fincandaki diğer sembolleri de doğru tespit etmeniz ve yorumlamanız gerekmektedir. Bunu siz yapamıyorsanız usta bir yorumcudan yardım almanız doğru olacaktır.

Yıllardır bir adım ilerleme kaydedemeden çalıştığınız iş yerinizden bir anda ayrılma kararı alacaksınız. Karşınıza çıkan yeni bir fırsatı değerlendirmek adına gösterdiğiniz bu cesaret sevgilinizi de hayran bırakacak. Sonuçları göze alarak yılmadan çalışmanız başarıyı her gün daha da yakınınıza taşıyor. Ayrıca birlikteliğiniz bu iş sayesinde daha ciddi boyutlara taşınacak. Telaşlı bir hafta sizi bekliyor.

Hayatında adeta dönüm noktası yaşamış gibisin. Yaşadığın bu tatsız olay, aslında sana mutluluk ve huzur getirmiş gibi görünüyor. Çünkü hayatındaki kişinin sorunlu yapısı seni fazlasıyla yormuşa benziyor. İş hayatının yoğun temposu seni hayli yorsa da sonunda güzel kazançlar elde edeceksin. O yüzden bu tempoya biraz daha sabır göstersen iyi edersin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git