Kahve Falında Kalbin Yanında Harf Görmek

Kahve Falında Kalbin Yanında Harf Görmek
17 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.614 kez okundu.

Kahve falında kalbin yanında harf görmek aşkla tabir edilir. Fakat bu aşk karşılıklı değil platonik bir aşktır. Falda adı çıkan harf fal sahibine aşık olan birini işaret eder.

Kahve Falında Kalbin Yanında Harf Görmek Ne Anlama Gelir?falda kalbin yanında harf görmek

Falda kalbin yanında harf görmek harfe de bağlı bir yorum içerir. Bu harf ne ise aşık olan kişinin isminin içerisinde bulunduğu anlamına gelir. Bu kişi aslında fal sahibinin yakınlarında olan yakinen tanıdığı birisi olduğu ama bir türlü açılıp gerçek duygularını açıklayamadığını ama kalbine girebilmek için çok çabaladığını gösterir. Şayet karşılık verilir ve bu ilişkiye başlanırsa iki taraf içinde hayırlara vesile olacağı anlamına gelir. Ama karşılık vermemesi durumunda gelecekte pişman olacağı bu sevgiyi kaybettikten sonra kıymetini anlayacağı anlamına gelir. Çünkü bu kişi fal sahibi fakında olmasa da aslında hayatında çok yer kaplayan çok büyük destekçisi olan biri olduğu anlamına gelir.  Falda kalbin yanında harf görmek bazı yorumculara göre yakın zamanda olacak bir tanışmaya işarettir.

Falda Kalbin Yanında Harf

Kalbin yanında harf görmek fal sahibi yakın zamanda biri ile tanışacak ve bu tanışma uzun mesafede seviyeli bir tanışıklık, bir iş arkadaşlığı yada ortak arkadaşlarından dolayı ara ara bulunacakları bir sosyal ortam olarak kalacaktır demektir. İlerleyen zaman içerisinde çeşitli durumlar yakınlaşmalara ve bu da başlanacak bir aşka sebep olacaktır. Bu aşk evlilikle sonuçlanacaktır. Arada ayrılmalar yada tartışmalar da olsa fal sahibinin kısmetinde bu kişi vardır ve eninde sonunda yolları kesişip evlilik yoluna gireceklerdir. Kalple harf arasında ki mesafe ne kadar uzunsa tanışmaları için gerekecek sürede ona göre yorumlanır.

Kahve falında kalbin yanında harf görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda kalbin yanında harf görmenin anlamı ve kalbin yanında harf kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git