Kahve Falında Kahve Görmek

Kahve Falında Kahve Görmek
31 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.950 kez okundu.

Kahve falında kahve görmek kulağa biraz komik gelse de imkansız değildir. Türk kahvesi, kendine has öğütmesinin ve pişirme yöntemlerinin olması, tadının ve aromasının yoğun olması sebebi ile diğer kahve türlerinden ayrılan bir kahvedir. Durum böyle iken kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olmayı başarmıştır. Kimi zaman kahve denince en derin muhabbetler akla gelirken kimi zaman ise kahve falı gelir. İnsanlarımız arasında “haydi, gel. Bir kahve içelim de hem kırk yıl hatırımız kalsın hem de bir falıma bak “ şeklinde hem davet hem espri niyetine asırlardır dillerde dolaşmayı başarmıştır.

Kahve Falında Kahve Görmek Ne Anlama Gelir?falda kahve görmek

Falda kahve görmek ilginç ama bir o kadar da eğlenceli yorumlara sebebiyet verebilir. Her figürün farklı anlamı olduğu için en eski kehanet yöntemleri arasında kendine yer edinebilmeyi başarmıştır. Kahve falında kahve görmenin anlamı oldukça merak edilen konular arasındadır. İşinde ün yapmış olan falcılar genellikle kahve figürünü üç şekilde tabir etmektedir. Bunlardan ilki düşmanı alt etmektir. İkinci yorum olarak murada ermek olarak görülürken üçüncü yorum olarak isteklerin reva olması olarak görülecektir. Falda çıkan kahve sembolü i daha detaylı olarak incelenebilir. Fincanda görülen kahve figürü fal sahibinin çalışma hayatında yüksek bir mertebeye erişeceğini, mal servetinin hak edilip verimli şekilde kullanacağına, yakın zamanda aradığı mutluluğu bulacağına, bulunduğu yerde yağmur yağacağına ve çok mutlu haberler alacağına işaret eder. Güvenli bir yerde yaşayacağının en büyük habercilerinden olabileceği alanında ün yapmış falcılar tarafından onaylanır.

Falda Kahve

Kahve görmek fal sahibinin salih bir arkadaş edineceğine, mutlu bir aşk hayatına adım atacağına, isteklerinin gerçekleştirileceğine, karmaşadan uzak bir hayat yaşayacağına da dikkat çekmektedir. Hayırlı bir evlat sahibi olunacağının, fal sahibinin maddi durumunun kötü ise bütçesinin rahatlayacağına, fal sahibinin hastalıklarının şifa bulacağı en önemli yorumlar arasındadır.

Kahve falında kahve görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda kahve görmenin anlamı ve kahve kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git