Kahve Falında Kağıt Para Görmek

Kahve Falında Kağıt Para Görmek
9 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.478 kez okundu.

Kahve falında kağıt para görmek sıkıntıya işarettir. Bu sıkıntı genel anlamda maddi kayıp sonucunda oluşacak bunalımlarla ortaya çıkar ve fal sahibini gereksiz yere yıpratabilir. Bu bunalımlı dönemin sonucunda aile içi sıkıntılar, çevreyle sorunlu ilişkiler, eş- dost ve akrabalarla yaşanabilecek tartışmalar mümkündür. Maddi kayıplara ek olarak çevreden geleek dedikodular ve can sıkıcı konuşmalar da bunalımları tetikleyecektir. Bu durumu aşabilmek için yaşanan sıkıntılı dönemin sükunet ve sabırla atlatılmaya çalışması gerekmektedir.

Kahve Falında Kağıt Para Görmek Ne Anlama Gelir?falda kağıt para görmek

Falda kağıt para görmek bir diğer anlamı da sağlık sorunu yaşanacağına yöneliktir. Yaşanacak olan sıkıntının bir sebebi de hane içinde veya bizzat fal sahibinde görülebilecek olan ağır bir sağlık sorunudur. Bu sağlık sorununun ortaya çıkması durumunda kişi kendine dikkat etmeli ve sağlığını geri kazanmak için gereken tedaviyi görmelidir.

Kahve falında kağıt para görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda kağıt para görmenin anlamı ve kağıt para kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git