Kahve Falında Kadın Cinsel Organı Görmek

Kahve Falında Kadın Cinsel Organı Görmek
4 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.447 kez okundu.

Kahve falında kadın cinsel organı görmek fal sahibi erkek ise uygunsuz işlere adım atacağına işarettir. Ayıplanacak, kınanacak bir pozisyona düşüleceğinin habercisidir. Fal sahibi erkek ise daha çok yanlış bir yolda yürüdüğüne işarettir. Ve yahut yanlış ilişki, yanlış evlilik gibi de yorumlanabilir.

Kahve Falında Kadın Cinsel Organı Görmek Ne Anlama Gelir?falda kadın cinsel organı görmek

Falda kadın cinsel organı görmek fal sahibi erkek ve evli ise evlilik hayatında bir takım sorunların çıkacağına ve bu sorunlara iki tarafın aileleri de gireceğine rivayettir. Kahve falında cinsel organ görmek kimi zamanda iyiye yorumlanır. Fal sahibi kız ise, şanslı bir hayata sahip olduğuna işarettir. Uzun süredir beklenilen haberin geleceğine yorumlanır. Fal sahibi kız ve evli ise yeni bir bebeğe işarettir. Aileye şansı ve bereketi ile gelecek bir bebeğe yorumlanır. Bu bebek sayesinde evin huzuru daha çok artacak ve gün yüzeyin de olan bir kaç sorun son bulacaktır. Kahve falında kadın cinsel organı görmek, genellikle ailevi olaylara yorulur. Fal sahibinin ailesi ile ilgili olan ilişkilerinin gidişatına alışverişine rivayet eder.

Falda Kadın Cinsel Organı

Kadın cinsel organı görmek, söz konusu olan bir yatırıma da rivayettir. Fal sahibinin anne babasına alacağı bir ev bir araba gibi yatırıma yorulur. Kahve falında kadın cinsel organı görmek, müjdeli bir kişiye işarettir. Uzak yollardan müjdeler ile gelecek bir kadının sayesinde bir çok kişinin mutlu olacağına ve iyi haberler alacağına rivayet edilir. Fal da kadın cinsel organı, sağlık sorunu olan bir çocuğun durumunun iyiye gideceğine ve bir süre sonra sağlığına tamamen kavuşacağına işarettir. Kahve falında görünen cinsel organlar, genellikle kız ve erkek olarak ayrılır ve ona göre yorumlanır. Bu yüzden Falda kadın cinsel organı görmek kimi zaman çıkılacak seyahate yorulur. Bu seyahatte uzun süredir aranılan aşkın bulunacağına ve sonunun da hayırlara vesile olunacak rivayet edilir.

Kahve falında kadın cinsel organı görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Kahve falında kadın cinsel organı görmenin anlamı ve kadın cinsel organı kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git