Kahve Falında Jaguar Görmek

Kahve Falında Jaguar Görmek
17 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.029 kez okundu.

Kahve falında jaguar görmek, fal sahibinin hiç beklenmedik bir zamanda hiç beklemediği bir arkadaşından gördüğü ihmalkarlık ile yorumlanmaktadır. Eğer fal sahibi bu ihmalkarlığın karşılığı olarak arkadaşına bir iyilikte bulunursa, o arkadaşının utanmasına sebep olarak ilişkilerini eskisi gibi sürdürmeye devam edecektir. Fakat fal sahibi de aynı ihmalkarlığı göstererek arkadaşına karşı soğuk davranırsa aralarındaki bağ tamamen kopacak anlamına gelmektedir. Yani fal sahibi için zor bir karar vermek anlamına gelir. Bazı fal yorumcularına göre ise bu karar ailesinden iki kişi arasında kalmasına dalalettir. Fal sahibi bir taraf seçme durumunda kalabilir ve ne karar verirse versin birisinin canı yanacaktır.

Diğer bir anlamı ile riyakar bir kişiliğe dikkat çeker. Fal sahibinin etrafında dolaşan ve aslında ona çok yardımcı olmak istiyormuş gibi görünen bir insanın dedikodu yapmak için malzeme toplayan bir karaktere sahip olduğunu simgeler. Eğer bir ağacın üzerinde uzanmış vaziyette görülmüş ise fal sahibinin hata yapmasını pusuya yatıp izleyen bir düşmanı ifade eder. Fakat ağzını açmış ve ileri doğru atılmayı bekliyor ise fal sahibine her an zarar verebilecek yada iftira atabilecek kadar zararlı bir düşmanı temsil eder. Fal tabağında çıkmışsa fal sahibinin kendi iç dünyası hakkında bilgi verir. Fal tabağında görülen iri bir jaguar sembolü fal sahibinin maddi anlamda güçlü bir pozisyona gelerek etrafına yardımlarda bulunması ile ünlenen babacan tavırlarına dalalettir.

Sevdiğiniz birinin ya da aile fertlerinden bir tanesinin kaybolan yüklü miktarda parasından sorumlu tutulabileceğinizi gösterir. Varlığından dahi haberinizin olmadığı bu para sizin için büyük sıkıntı oluşturabilir. Ancak sizin yaptığınız söylenen suçlar ne kadar çirkin olursa olsun, yapılan ithamların ardından çevrenizdeki herkes bundan büyük pişmanlık ve utanç duyacaktır. Özelikle yakın arkadaşlarınız ve aileniz sizden şüphelendikleri için büyük utanç yaşayacaklar ve ömürleri boyunca size normalden çok daha iyi davranarak her zaman mahcup hissedecekler. Bu nedenle ne kadar kötü hissederseniz hissedin ya da ne kadar ağır suçlanırsanız suçlanın asla kimseyi kırmamalı ve geri dönüşü olmayacak sözler sarf etmemelisiniz. Ağır suçlamaların ardından gelecek ferah zamanları, çok kötü günler yaşayıp sonrasında ömür boyu ferahlık içinde olmayı temsil eder. Hiç alakanızın olmadığı sorunlardan dolayı çok büyük sıkıntılar yaşayabilir ya da eşiniz ya da çocuklarınızdan birinin yaşayacağı böyle bir soruna ortak olabilirsiniz. Ancak vazgeçmeyip hakkınızı aradığınız takdirde suçsuz olduğunuz anlaşılacak ve hak ettiğiniz iyi muameleyi göreceksiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git