Kahve Falında Istakoz Görmek

Kahve Falında Istakoz Görmek
15 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.203 kez okundu.

Kahve falında ıstakoz görmek, çok sağlam bir karakter ile tasvir edilir. İçi boş ise fal sahibini içi dolu ise fal sahibinin ailesinden birini temsil etmektedir. Karakterin sağlam ve güçlü olmasına dikkat çeker ve bu kişiden alınan manevi gücü de vurgulamaktadır. Diğer bir yorumda ise sağlık problemlerinin sona ererek çok sağlıklı bir döneme girileceği anlamını taşır.

Fal sahibinin eline geçen yüklü bir miktarda parayı simgeler. Bazı yorumculara göre bir türlü inadı kırılmayan sevgiliyi de temsil etmektedir. Etrafındaki sembollere göre yorumlanabilmektedir. Örneğin bir tepe üzerinde görüldüğünde güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde iş hayatında çok iyi yerlere gelen fal sahibini temsil eder. Eğer fal fincanının dibinde yatan bir ıstakoz görülüyorsa yapacağı akıllı yatırımlar sayesinde maddi gücünü ikiye katlayan fal sahibi ile yorumlanır. Çevresi çok geniş fal sahibinin bu çevre sayesinde tüm işlerini yoluna koyabileceğini müjdelemektedir. Denizden gelen güzel haberlerinde müjdecisi olabilir. Eğer etrafında kuşlar görülmüş ise mutluluktan uçacağınız bir haber alacaksınız demektir. Bir sürüngen ile birlikte belirirse borçlarından kurtulup rahat bir nefes alan fal sahibinin akıllı yatırımlar yapmaya başlayacağını ve bu borçların fal sahibine tutumlu olmayı öğreteceğini simgelemektedir. Eğer falda birden çok var ise daha önce hiç görmediği insanlar ile dolu bir mekana girerek yeni dostluklar edinen fal sahibine dalalettir.

Kahve Falında Akrep Görmek

Çocuklarını her türlü tehlikeden koruyan, gerektiğinde canını dahi ortaya koyan annedir. Zorluklar içinde büyütülen çocukları simgeler. Ne kadar zor günler yaşarsa yaşasın bunu asla dışarı belli etmeyen, metanetli ve güçlü kadınları sembolize eden önemli bir figürdür hayatınızda bu karakterde bir kadın olduğuna işaret eder. Ayrıca hem iş hem de ailevi ilişkiler anlamında daha dikkatli olmanız gerektiğini; sadece kendinizi değil kendisini size adamış insanları da düşünmeniz gerektiğini gösterir.

Uzun süren bir huzursuzluk ortamının yerini sakinliğe bırakacağını gösterir. uzun zamandır aile içinde devam eden kavgalar ve anlaşmazlıkların aile büyüklerinin araya girmesiyle çözüleceğini gösterir. Ayrıca ekmeğini taştan çıkarmak, ne iş yaparsa yapsın bundan asla utanç duymamak anlamları da taşır. Çocuklarını tek başına yetiştirmek zorunda kalan, eşinden eziyet gören, toparlanmak için sizin yardımınıza ihtiyaç duyan ancak bunu size direk olarak söyleyemeyecek kadar gururlu olan bir annenin varlığına işaret eder. Çevrenizdeki insanların hikayelerini daha dikkatli incelemeli ve buna göre harekete geçmelisiniz.

Komşularla yaşanacak olumsuz tartışmalar yüzünden sinirleri yıpranan annenize biraz destek olmalı ve onu evden kısa bir süre de olsa uzaklaştırmalısınız. Annenizin sizin aklı başında tavsiyelerinize ve sevginize ihtiyacı var. Nişanlınızla olan ilişkinizi bir adım öteye taşıyamadığınızı düşünüyorsunuz fakat bu onun çekingen bir erkek olmasından kaynaklanıyor. Başvuracağınız birkaç firma tarafından görüşmeye çağırılacaksın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git