Kahve Falında İskelet Görmek

Kahve Falında İskelet Görmek
15 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.593 kez okundu.

Kahve falında iskelet görmek, fal sahibini yaşayacağı şok sayesinde kendisini içine kapatarak yaşadıklarını kimse ile paylaşmadığı için bunalıma girmesine işarettir. Etrafında ona yardım etmek için çırpınan onca insan varken sürekli yalnız kalmayı tercih eden fal sahibi derdini paylaşması konusunda uyarılmalıdır. Sevdikleri sayesinde yaşadığı şokları ve üzüntüsünü unutarak eski neşesine kavuşabilecektir. Diğer bir yoruma göre ise vefasız bir karşı cins ile yorumlanır.

Eksik parçalarına göre de yorumlanabilmektedir. Bunun içinde fal yorumcusunun iyi bir gözlemci ve yorumcu olması gerekir. Fal fincanında el parmakları eksik çıkmış ise fal sahibinin zar zor ilerlediği iş hayatında her şeyin bir anda hız kazanarak ileri boyutlara taşınacağını müjdeler. Eğer kolları eksik ise fal sahibini inanılmaz hareketli ve yoğun günler beklemektedir. Uyumaya bile vaktinin kalmayacağı kadar yoğun olacağı bu dönemin meyvelerini ise gelecek yıllarda fazlası ile alacaktır. Ayak parmakları eksik olarak görülen iskelet sembolü fal sahibinin çok güvendiği bir arkadaşının aslında pek işe yaramaması anlamını taşımaktadır. Kısa bir şaşkınlık ve ne yapacağını bilememe durumundan sonra fal sahibi onun yerini doldurabilecek bir arkadaş bulabilecektir. Bacakları eksik ise her zaman ilk önce kendine güvenmesi gerektiği mesajını verir. Aile hayatı için çok huzurlu haberler vermez. Bazı iletişimsizlikler sonuncunda ortaya çıkan tartışmaların habercisi olabilir ama, alt taraftan alan fal sahibi yüzünden tartışmalar kısa sürede son bulacaktır. Eğerküçük bir iskelet sembolü belirmiş ise herkese yapacağı işleri emreden bir patron ile yorumlanır.

Kahve Falında İskelet Görmek

Kahve falında iskelet kafası görmek, enerji dolu fal sahibi ile yorumlanır. Dağ tepe tırmanmayı ve hareketli bir yaşam sürdürmeyi hedef haline getirmiş bu kişinin son zamanlarda iş dolayısı ile kapalı kalması huzurunu kaçırabilir. Sabit bir yerde durmayı sevmediği için ruhu daralan fal sahibi kendine ilk fırsatta enerji atacak alanlar bulmazsa verimi düşebilir. Falda iskeletin tamamını görmek ise yoğun çalışma temposuna ayak uydurarak etrafındaki diğer her şeyi unutmaya işarettir. Elbette ki bu konu fal sahibinin ailesi ile olan yaşantısını olumsuz yönde etkileyebilir. Kendine sitem eden aile bireylerine kızmaya ise hiç hakkı yoktur.

Ters yönde gelişen bazı olaylara da dikkat çeker. Bu olaylar fal sahibini ilk süreçte afallatacaktır ama sonra böylesinin daha hayırlı olacağını anlayacaktır. Sakin tavırlar sergilediği sürece altından kalkamayacağı hiçbir konu olmayan fal sahibi bu dönemi de başarı ile atlatıp refaha erecektir. Sağlık sorunları yüzünden ihmal edeceği bazı işler yüzünden daha sonra bunalacağı günler geçirebilir. Fal tabağında çıkan irili ufaklı iskelet kafaları ise derin mevzular üzerinde girilecek sohbetlerin habercisidir. Fal sahibi bu sohbetlerin neticesinde birçok yeni bilgi edinecek ve onları kullanmakta ustaca davranacaktır.

Sıkıntılı ve zor günlerinizin sonunda hanenize adeta güneş doğacak. Çok yakında aydınlık, rahat, huzurlu, ferah ve bol kahkahalı günleriniz olacak. Tatlı dilli, güler yüzlü, şen şakrak ve hoş sohbet yapın eşin tarafından oldukça çok beğeniliyor. Eşinin aile veya iş hayatıyla ilgisi sıkıntıları olacağa benziyor. Bu zor zamanlarında ona destek olman, onu motive edecek.

Kahve Falında Balık İskeleti Görmek

Kahve falında balık iskeleti görmek, birikimlerinizi hızlı ve yanlış bir şekilde harcadığınız zaman düşeceğiniz sıkıntılı dönemin göstergesidir. Genellikle işlerinizin çok güzel gittiği bir zamanlarda durgunlaşma dönemine gireceğini gösterir. Sevdiğiniz kişilerden duyacağınız övgü dolu sözler, sizin şımarmanıza ve gururlanmasına neden olabilir.

Aldığınız yanlış bir karar sonucunda küçük bir zarara gireceğinizi gösterir. Kısa süre içinde toparlayacağınız bu dönemde harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Özlediğiniz bir kişiden alacağınız bir haber sizin mutlu olmanızı sağlayabilir. Eski sevgiliniz ile ansızın karşılaşabilir ve bu durumda ne yapacağınızı şaşırabilirsiniz. Bu dönemde aklınız karışabilir ve bu nedenle ani kararlar vermekten kaçınmalısınız. Üzerinde çalıştığınız bir işin kısa süre içinde tamamlanarak başarıya ulaşmanızı sağlayabilir ve bu sayede adınızı duyurarak büyük bir maddi kazanç elde edebilirsiniz.

Suçlu olsan bile kendini haklı çıkarma çaban çevrendekilerle sorun yaşamana sebep oluyor. Hatalarını kabul edip ona göre davranırsan sürekli yaşanılan huzursuzluk ve tartışmalar sona erecek. Miras yoluyla gelecek olan mal mülk kardeşler arasında büyük sorun yaşanmasına neden olacak. Bu miras ayrıca büyük kavgalara ve birkaç kardeş arasında küslüklere de neden olacak. Biri bişey istediğinde varını yoğunu ortaya koyabilecek kadar cömert olman çevrendekiler tarafından sömürülmene neden oluyor. Elini biraz tutmanda fayda var çünkü bu kadar eli açık olman eşini maddi açıdan zor durumda bırakacak. Eşinin birinden alacağı borç ile yapacağı bir yatırım size olumlu yönde geri dönecek. Bu yatırım evinize bolluk getirecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git