Kahve Falında İskambil Kağıtları Görmek

Kahve Falında İskambil Kağıtları Görmek
13 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.421 kez okundu.

Kahve falında iskambil kağıtları görmek, şans ve kağıt oyunlarını işaret eder. Bu tür oyunlarda başarılı olacağınızı ve çok fazla kazanabileceğinizi gösterir. Ancak bu tür oyun oynarken ve kazanırken bu kazancın helal kazanç olmadığını, dini bakımdan hoş görülmeyen bir kazanç olduğunu unutmamalısınız. Aksi halde kendinizi çok fazla kaptırırsanız kaybınızın kazancınızdan çok daha fazla olması da muhtemeldir.

Bu kumar kazancının devamında başınıza felaketler açabileceğini de gösterir. Bu nedenle kontrollü olmanızda fayda vardır. Bu paraya güvenerek büyük işler yapmaya kalkışmanız ilerde maddi anlamda ciddi sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir. Dostluğun, hilenin ve karanlık işlerin sembolüdür. Buna göre dostunuz olan biriyle bir iş yapmaya kalkışıp bu kişinin hilesine maruz kalabilirsiniz. Bu anlamda bu dönemde yapacağınız işler için acele etmemeniz ve mantıklı karar vermenizde fayda vardır. Son zamanlarda karşılaştığınız olaylar zaman içinde hiç beklemediğiniz haller alacaktır. Ayrıca fazla hırslı bir kişiliğe sahip olduğunuz anlamına gelir. Bu hırslı kişiliğiniz sosyal hayatınızda fazla saldırgan biri gibi algılanmanıza ve yanlış anlaşılmanıza neden olacaktır. Bu dönemde rakiplerinize karşı da son derece dikkatli olmalısınız. Kenara çekilip onların yapacaklarını beklemenizde ve ona göre atak yapmanızda fayda olacaktır. Aşk hayatınıza da etki eder. Platonik bir aşk yaşıyor olabilirsiniz. Ancak bu platonik aşk aslında karşılıklıdır ve bu kişinin size açılması da yakın olabilir.

Kahve Falında Kupa Kartı Görmek

Şansınızın artacağının ve bolca para kazanacağınızın bir habercisidir. Gireceğiniz bu dönemde şansınız bir çok yönden yaver gidecek ve hiç olmadığınız kadar şanslı olacaksınız. Çoğu yorumcu şansın habercisi olarak yorumlayabilir. Ancak bazı kesim yorumcular da, haksız kazanç elde edileceğini ve bu paranın size hayır getirmeyeceğini dile getirir. Genel itibari ile iş hayatınızda kazançlı bir döneme girebilirsiniz. Yada şans oyunlarından bir miktar para kazanabilirsiniz. Aynı zamanda bir akrabanızdan size miras payı düşebilir. Ama her ne olursa olsun, bizim kültürümüzde emeksiz para kazanmaya pek hoş bakılmaz. Bu nedenle de bu paradan size hayır gelmeyebilir. Sizi dolandırıp parayı elinizden almaya çalışan bir çok kişi le karşılaşabilirsiniz.

Kahve Falında Sinek Kartı Görmek

Ummadığınız bir durumla karşı karşıya kalmanıza yorumlanabilir. Kendinizi ispat edemediğiniz bir olayın içerisinde bulabilirsiniz. Bu nedenle son zamanlarda içinde bulunduğunuz ortama ve duruma çok dikkat edin. Çünkü sizin kötülüğünüzü isteyen kişiler olabilir. Çok hırslı bir kişi olabilirsiniz, ancak bu özelliğinize dikkat etmeli ve kendinizi frenlemelisiniz.

Son günlerde keyfinizi bozan her şeyden uzaklaştığınız gibi, ne konuştuğunu bilmeyen insanları da hayatınızdan tek tek temizliyorsunuz. Sizi geçmişe bağlayan eşinizi kaybettiğiniz için kendinize sorunsuz bir gelecek çizerek hatıralarınızla yaşamayı planlıyorsunuz. Aslında bu çok doğru bir fikir değil ve sizi bu fikirden geri döndürecek bazı insanlar görüyorum. İlk başlarda bu duruma kızabilirsiniz ama daha sonra o insanlara teşekkür edeceksiniz.

Kahve Falında Karo Kartı Görmek

Uzaklardan gelecek bir haber ile apar topar şehir değiştireceğinizi ve bu değişiklik ile arkanızda bıraktığınız insanların büyük bir hüzün yaşayacağını ifade eder. Bu şehir değişikliği ne denli sizin faydanıza görünüyor olsa da, gerçek olan bu değildir. Sonunda talihsizlikler zinciri sizi bekliyor olabilir. Yaşamınızda köklü bir değişiklik yapmadan evvel, karar aşamasında sevdiklerinizin ve büyüklerinizin nasihatlarına kulak vermeli ve yol yakınken bu karardan vazgeçmelisiniz. Eğitim ve iş hayatınızın ne yönde gelişeceğinin de habercisi niteliğindedir. Herhangi bir hayvan figürü ile aynı yüzeyde bulunuyor ise bu bir kuş, balık ya da kaplumbağa da olabilir, sahip olduğunuz bilgi birikimi ve kültürel donanım ile hatırı sayılır bir mevkiye kısa zamanda hızla tırmanacağınızı, hak ettiğiniz konuma kıvrak zekânız ve sahip olduğunuz ahlaki değerler ile kavuşacağınızı gösterir. Tabi bu yolda ailenizin desteğini de hiçe saymamak gerekir. Sizin başarılarınızdan dolayı yakın çevreniz tarafından bir takım kıskançlıklara maruz kalacak olsanız dahi karakterinizden ödün vermemeli ve sabrınızı kontrol altında tutmalısınız.

Mevcut aşkın ya da yeni bir ilişkinin de sinyallerini verir. Kalbinizi aşk ile dolduran kişi, özel bir gün nedeni ile size çok sevineceğiniz bir sürpriz yapacaktır. Büyük sevinç yaşayıp mutluluk gözyaşı dökecek, aslında tahmininizden de çok sevildiğinizin farkına varacaksınız. Kısacası aşka doyacaksınız.

Kahve Falında Maça Kartı Görmek

Çok farklı anlamlara gelebilir ve biz bunu iki şekilde ele alıyoruz. Kahve fincanınızın içerisinde ve de tabağı olmak üzere farklı şekillerde yorumlanması gerekmektedir. Fincanınızın içinde ise hayatta sahip olmayı istediğiniz koşullara sahip olmanız ya da çok fazla dilediğiniz bir hayalinizin gerçekleşmesi ile yorumlanır. Müjdeli mutlu haberler, keyifli günler, mevki sahibi bir gelecek olarak da manaya sahiptir. Sağlığınız ile ilgili haberler bekliyor iseniz sizin için iyi haberlerle karşılaşacaksınız.

Arkadaşlarınızla bazı sorunlar yaşayacağınız ve ufak kırgınlıklar yaşayıp ardından büyük problemleri getirebilecek şeyler yaşayabilirsiniz demektir. Başka bir yorum ise kişisel olarak çok değer verdiğiniz beğendiğiniz kişi ile tanışma fırsatı elde edeceğiniz şeklinde anlam çıkarılabilir ayrıca bekarsanız yakın bir zaman içerisinde aradığınız özelliklerde ve sizi gerçekten sevebilecek sahiplenebilecek birisi ile tanıştırılıp muradınıza ereceğiniz ve de mutlu bir evlilik yaşayacağınıza işarettir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git