Kahve Falında İskambil Kağıtları Görmek

13.04.2015
Kahve Falında İskambil Kağıtları Görmek

Kahve falında iskambil kağıtları görmek, kısa süre içinde başarılı olmak anlamına gelir. Çabalarınızın sonunda sağladığınız başarıya ve bunun karşılığında saygı görmeye delalet eder. Çok fazla tanınan bir insan değilseniz bile sağladığınız başarılar sayesinde insanların sizi tanıması mümkün olacaktır. İmrenilen ve parmakla gösterilen örnek kişi olacağınıza tabir olur. Kariyer sahibi olmak ve mevki olarak yükselmeye tabir edilir. İş değişikliği manasına da gelir.

İşinizden memnun değilseniz ve bu konuda değişim yaşamak istiyorsanız bu aralar değişime hazırlıklı olmalısınız. Yeni bir iş kurmanız da söz konusu olabilir. Bu konuda sevdiklerinizden destek alabilirsiniz. Bir ortaklık da söz konusu olabilir. Bolluk ve bereket dolu güzel bir dönemin sizi beklediğine işaret eder. Bekarsanız mutlu bir evlilik yapacağınıza delalettir. Mutlu bir evlilik yaparak uzun yıllar saadet içinde yaşayacağınız anlamına gelir. Şu anda yaptığınız işten çok farklı bir alanda yatırım yapmaya da tabir olur.

Sembol tatile çıkmak anlamına da gelir. Sevdiklerinizle birlikte uzun bir tatil söz konusu olabilir. Huzurlu bir tatil yapacağınızın, ruhunuzun dinginleşeceğinin göstergesidir. Bu tatil zihninizin berraklaşmasını sağlayacak ve yeni fikirler ortaya koymanızda yardımcı olacaktır. Sevdiklerinizi ziyaret etmek anlamına da gelir. Bir anlamda da önünüze engeller çıkacağını temsil etmektedir. Bilhassa iş hayatında önünüze engeller çıkabileceğini ve azimle bu engelleri aşacağınızın göstergesidir. Engellerin sizi asla yıldırmamasının önemine ve hedeflerinizden alıkoymaması gerektiğine dikkat çeker.

Aşk Hayatı

Yeni bir aşka yelken açmak manasını taşır. Bu kişi ile hiç beklemediğiniz bir anda tanışmanız söz konusu olabilir. Başlarda tedirgin olsanız da ilerleyen zamanlarda bu insanın sizin için doğru insan olduğunu anlayacağınıza tabir olur. Mutlu olacağınız günlerin geleceğine delalettir. Mutluluğun tadını çıkarmalı ve sevdiğiniz insanla bu mutluluğu doyasıya çıkarmalısınız. Sevdiğinizle aranıza girmeye çalışan kötü niyetli biri olarak da yorumlanır. Çevrenizde ilişkinizi kıskanan biri varsa çok dikkatli olmanız önerilir. Bu kişilerin ilişkinize müdahale etmesine izin verirseniz, sevdiğiniz ile aranızın bozulması söz konusu olacaktır.

Kırgınlıkların büyümemesi için ilişkinizin özel olduğunu unutmamalı, sabır ve sevgiyi asla bırakmamalısınız. Sonunda mutluluk ve huzur sizinle olacaktır. İlişkinizin her anının tadını çıkarmaya özen göstermelisiniz. Elinize geçecek bir miktar para söz konusu olacaktır. Bu beklenmedik parayı sevdiğinize harcamanızın hayırlı olacağına tabir olur. Kendinize harcarsanız hayırlı sonuç elde etmeyeceğinize delalet eder. Bu hediye sevdiğinizi çok mutlu edecek ve ilişkiniz açısından da pozitif etki yaratacaktır.

Sabrın önemine işaret eder. Eğer bir ilişkiniz yoksa en kısa zamanda hayatınıza birinin gireceğine delalet eder. Şu anda sözlü, nişanlı veya evliyseniz ilişkiniz süresince sabırlı olmanız gerektiğine delalettir. Ufak tefek sorunları görmezden gelerek karşılıklı anlayış ve sabır göstererek mutlu bir ilişki sürdürmeniz anlamına gelir.

Para

Maddi konularda olumlu gelişmelere delalettir. İşinizde sağlayacağınız başarılar sonucunda gelirinizin düzenli olacağını ve zamanla artış göstereceğini simgeler. İkramiye almaya da işaret eder. İş yerindeki performansınız sayesinde ikramiye hakkı kazanabilirsiniz. Bu aralar maaşınıza zam istemeyi planlıyorsanız bu konuda işvereninize başvuru yapabilirsiniz. Maaşınıza zam almanıza tabir olur. Hayatınız ile ilgili önemli bir değişiklik gündeme gelebilir. İş değişimi ve hatta iş için şehir değiştirme kararı da alabilirsiniz. Önceleri bu konuda tereddüt etseniz de sonuçları hayırlı olacaktır. Bu değişim maddi ve manevi yönlerden ferahlamaya tabir olur. Kendinize güvenerek başarılı olacağınıza ve çok para kazanacağınıza delalettir.

Çevrenizdeki insanların niyetlerinden emin olmanız gerektiğine işaret eder. Bilhassa iş yerinde attığınız adımlara ve etrafınızdaki kişilere dikkat etmeniz anlamına gelir. Başarınızı kıskanan ve zarar vermek isteyen insanlara tabir olur. Bu insan en küçük hatanızda işinizi tehlikeye sokacak, ilerlemenize mani olacaktır. Bu nedenle bu tarz kişi ve durumlara karşı dikkat olmayı salık verir. Alacağınız yeni bir iş teklifi söz konusudur. Bu teklifi dikkatli değerlendireceğinize tabir edilir. Kazandığınız paranın günden güne artışına ve bu para ile istediğiniz her şeye zamanla sahip olacağınıza işaret eder.

Aile ve Yaşam Alanı

Aile içindeki sevgi dolu ortama işaret eder. Her konuda ailenizden destek ve yardım göreceğiniz anlamına gelir. Bu yardımlar çok kıymetlidir ve sizin hayattaki her şeyi başarmanıza yardımcı olmaktadır. Aile desteği kendinize güveninizi pekiştirmekte ve özellikle iş hayatında başarınızın artmasına destek olmakta demektir. Yardıma ihtiyacı olan bir yakınınıza yardım edeceğinize delalet eder. Bu yardım ile çok hayırlı bir iş yaptığınıza tabir olur.

Aile çevrenizden politika ile ilgilenen bir kişi olduğuna da delalet eder. Bu kişinin yaşayacağı bir problemin çözümünde ona yardım edeceğiniz anlamına gelir. Sizin yardımınız ile sorunun kolayca çözüleceği bildirilir. Aile huzurunun artışına tabir olur. Sevgi dolu, yardımsever ve fedakar aile bireylerine dikkat çeker. Evli değilseniz çok yakında evlilik yapacak ve çok mutlu olacaksınız demektir.

Mutlu, mesut ve huzurlu bir dönemin sizi beklediğinin habercisidir. Bolluk ve bereket dolu günleri keyifle yaşamanıza delalet eder. Sevdiklerinizle eğlenceli anlar geçirmeniz söz konusudur. Mutluluğunuz giderek daha da artacaktır. Artık sıkıntıların son bulduğu ve rahatça yaşayacağınız günlerin geldiğini simgeler. Ailenizle birlikte yaşayacağınız değişimlerin de habercisidir. Bu değişiklik evinizi taşıma veya şehir değişikliği de olabilir. İş değişikliği ile kariyerinizde ilerlemenize de tabir olur.

İş ve Kariyer

İşiniz yoksa bir iş bulacağınıza ve bu işte başarılı olacağınıza tabir olur. Şu anda çalıştığınız işinizde başarılı olduğunuz ve azminiz sayesinde bu başarınızın artacağına delalettir. Çalışkan ve azimli bir karakteriniz olduğunu anlatır. Bu karakter özelliğinizle iş hayatında başarınızla adınızdan söz ettireceğinize delalet eder. Bu yapınız ile insanlara örnek olmanız mümkün. İş başvurusu yapmaya ve işe alınmaya delalet eder. İşinizden memnun değilseniz iş değişikliğinin hayırlı olacağına tabir olur.

Kendi işinizi kurmak istiyorsanız bu konuda başarılı olabileceğiniz anlamına gelir. Çevrenizdeki insanların, özellikle ailenizin bu konuda size yardımcı olacağına delalet eder. Çalıştığınız iş alanından farklı bir alana kaymanız söz konusudur. Kendi mesleğinizin dışında bir iş alanına atılabilirsiniz. Bu konuda adım atarken temkinli davranırsanız başarılı olacağınıza işarettir.

Önünüze iş teklifleri çıkabilir. Birden fazla iş seçeneği ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durum bir süre kararsızlık yaşamanıza neden olacaktır. İyice düşünerek sizin için en hayırlı olan seçenekte karar kılmanıza tabir olur. Çalışarak başarılı olacağınıza ve oldukça bol kazançlar elde edeceğinize tabir olur. Bolluk ve bereket içinde aileniz ile mutlu bir şekilde yaşayacağınız anlamına gelir.

Sağlık

Uzak akrabalardan hastalık veya vefat haberi almaya delalet eder. Üzücü haber ile bir süre kendinizi kötü hissetmenize işaret eder. Bu süreçte kendinizi yıpratmamanız gerektiğine delalettir. Sağlık ile ilgili ufak tefek problemler yaşamanız anlamına gelir. Bu süreçte kendinize dikkat etmenizi salık verir. Hem kişisel bakım hem de sağlık konusunda kendinize vakit ayırmanızı önerir. Herhangi bir rahatsızlığınız varsa doktora gitmelisiniz.

Yorucu iş temposunun bedenen ve zihnen yorgunluk yaratmasına tabir olur. Zaman zaman kendinize vakit ayırarak dinlenmeniz gereklidir. Bir süre iş yerinize gitmemenizin iyi olacağına işaret eder. Kendinize vakit ayırmanızın önemine tabir olur. Sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirmek ruhunuza iyi gelecektir. Rahatlatıcı aktiviteler sağlık açısından önemli anlamına gelir. Yoga, plates vs. etkinlikler ile ruhen ve bedenen rahatlamanızın iyi olacağına işarettir.

Çok çalıştığınız ve efor sarf ettiğiniz bu günlerde kendinize iyi bakmanız gerektiğine delalet eder. Arada bir tatil yapmak, vitamin almak, beslenmenize dikkat etmek önemlidir. Aynı zamanda spor, hobiler vs. etkinliklerle stres atmanız da önemlidir. Tüm bu hususlara dikkat edildiğinde küçük sağlık sorunlarının kısa zamanda çözüleceğine delalettir.


 

Kahve Falında Kupa Kartı Görmek

Şansınızın artacağının ve bolca para kazanacağınızın bir habercisidir. Gireceğiniz bu dönemde şansınız bir çok yönden yaver gidecek ve hiç olmadığınız kadar şanslı olacaksınız. Çoğu yorumcu şansın habercisi olarak yorumlayabilir. Ancak bazı kesim yorumcular da, haksız kazanç elde edileceğini ve bu paranın size hayır getirmeyeceğini dile getirir. Genel itibari ile iş hayatınızda kazançlı bir döneme girebilirsiniz. Yada şans oyunlarından bir miktar para kazanabilirsiniz. Aynı zamanda bir akrabanızdan size miras payı düşebilir. Ama her ne olursa olsun, bizim kültürümüzde emeksiz para kazanmaya pek hoş bakılmaz. Bu nedenle de bu paradan size hayır gelmeyebilir. Sizi dolandırıp parayı elinizden almaya çalışan bir çok kişi le karşılaşabilirsiniz.


 

Kahve Falında Sinek Kartı Görmek

Ummadığınız bir durumla karşı karşıya kalmanıza yorumlanabilir. Kendinizi ispat edemediğiniz bir olayın içerisinde bulabilirsiniz. Bu nedenle son zamanlarda içinde bulunduğunuz ortama ve duruma çok dikkat edin. Çünkü sizin kötülüğünüzü isteyen kişiler olabilir. Çok hırslı bir kişi olabilirsiniz, ancak bu özelliğinize dikkat etmeli ve kendinizi frenlemelisiniz.

Son günlerde keyfinizi bozan her şeyden uzaklaştığınız gibi, ne konuştuğunu bilmeyen insanları da hayatınızdan tek tek temizliyorsunuz. Sizi geçmişe bağlayan eşinizi kaybettiğiniz için kendinize sorunsuz bir gelecek çizerek hatıralarınızla yaşamayı planlıyorsunuz. Aslında bu çok doğru bir fikir değil ve sizi bu fikirden geri döndürecek bazı insanlar görüyorum. İlk başlarda bu duruma kızabilirsiniz ama daha sonra o insanlara teşekkür edeceksiniz.


 

Kahve Falında Karo Kartı Görmek

Uzaklardan gelecek bir haber ile apar topar şehir değiştireceğinizi ve bu değişiklik ile arkanızda bıraktığınız insanların büyük bir hüzün yaşayacağını ifade eder. Bu şehir değişikliği ne denli sizin faydanıza görünüyor olsa da, gerçek olan bu değildir. Sonunda talihsizlikler zinciri sizi bekliyor olabilir. Yaşamınızda köklü bir değişiklik yapmadan evvel, karar aşamasında sevdiklerinizin ve büyüklerinizin nasihatlarına kulak vermeli ve yol yakınken bu karardan vazgeçmelisiniz. Eğitim ve iş hayatınızın ne yönde gelişeceğinin de habercisi niteliğindedir. Herhangi bir hayvan figürü ile aynı yüzeyde bulunuyor ise bu bir kuş, balık ya da kaplumbağa da olabilir, sahip olduğunuz bilgi birikimi ve kültürel donanım ile hatırı sayılır bir mevkiye kısa zamanda hızla tırmanacağınızı, hak ettiğiniz konuma kıvrak zekânız ve sahip olduğunuz ahlaki değerler ile kavuşacağınızı gösterir. Tabi bu yolda ailenizin desteğini de hiçe saymamak gerekir. Sizin başarılarınızdan dolayı yakın çevreniz tarafından bir takım kıskançlıklara maruz kalacak olsanız dahi karakterinizden ödün vermemeli ve sabrınızı kontrol altında tutmalısınız.

Mevcut aşkın ya da yeni bir ilişkinin de sinyallerini verir. Kalbinizi aşk ile dolduran kişi, özel bir gün nedeni ile size çok sevineceğiniz bir sürpriz yapacaktır. Büyük sevinç yaşayıp mutluluk gözyaşı dökecek, aslında tahmininizden de çok sevildiğinizin farkına varacaksınız. Kısacası aşka doyacaksınız.


 

Kahve Falında Maça Kartı Görmek

Çok farklı anlamlara gelebilir ve biz bunu iki şekilde ele alıyoruz. Kahve fincanınızın içerisinde ve de tabağı olmak üzere farklı şekillerde yorumlanması gerekmektedir. Fincanınızın içinde ise hayatta sahip olmayı istediğiniz koşullara sahip olmanız ya da çok fazla dilediğiniz bir hayalinizin gerçekleşmesi ile yorumlanır. Müjdeli mutlu haberler, keyifli günler, mevki sahibi bir gelecek olarak da manaya sahiptir. Sağlığınız ile ilgili haberler bekliyor iseniz sizin için iyi haberlerle karşılaşacaksınız.

Arkadaşlarınızla bazı sorunlar yaşayacağınız ve ufak kırgınlıklar yaşayıp ardından büyük problemleri getirebilecek şeyler yaşayabilirsiniz demektir. Başka bir yorum ise kişisel olarak çok değer verdiğiniz beğendiğiniz kişi ile tanışma fırsatı elde edeceğiniz şeklinde anlam çıkarılabilir ayrıca bekarsanız yakın bir zaman içerisinde aradığınız özelliklerde ve sizi gerçekten sevebilecek sahiplenebilecek birisi ile tanıştırılıp muradınıza ereceğiniz ve de mutlu bir evlilik yaşayacağınıza işarettir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.