Kahve Falında Işık Görmek

Kahve Falında Işık Görmek
20 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.208 kez okundu.

Kahve falında ışık görmek, fal yorumcularına göre dini konulara yönelerek kendini geliştirmek ve arınmak anlamına gelir. Eğer fincanda birkaç yerde ışık sembolüne rastlanıyorsa her biri ayrı ayrı yorumlanmaktadır. Fal sahibinin dini görevlerini yerine getirmesi için bir uyarı sembolü de sayılabilmektedir. Aile hayatına çeki düzen vermesi gerektiğini vurgular.

6. hissi kuvvetli bir insanla birlikte olarak, ondan çeşitli konularda yardım almak demektir. Eğer bu insan fal sahibinin ailesinden biriyse çok daha fazla işine yarayacaktır. Fincanın dibinde ise çok yoğun günler geçiren kişinin biraz dinlenmeye ihtiyacı olduğunu belirtir. Kulp hizasında belirmişse fal sahibinin dostlarından birisine işi düşeceğini ve olumsuz karşılık alacağını belirtir. Fakat alınan bu cevap daha güzel olaylara vesile olacaktır. Fal sahibi yardım istediği konunun kendisine zarar vereceğini fark edecektir. Ağız kısmına yakın şekilde konumlanan ışık sembolü şu anda avantajlı konumda görülen düşmanların çok kısa bir süre sonra dezavantajlı hale düşeceklerini işaret eder. Hiç ummadığı bir anda düşmanlarından birkaç adım öne geçecektir. Bazı fal yorumcularına göre geleceği anlatmaktadır. Bin bir emek ile okutacağı çocukların ilerde çok iyi yerlere geleceğini, saygın birer insan olacaklarını simgeler. Eğer fal tabağında karşılıklı 2 ışık sembolü belirmişse bilgili ve kültürlü insanların arasında kalarak kişisel gelişimini tamamlayan fal sahibi ile yorumlanmaktadır.

Kahve Falında Nur Işığı Görmek

Sevdiğiniz kişilerle geçireceğiniz eğlence dolu bir vakte işaret eder. Bu vakitte karşınıza çıkan zorlukları unutacak ve sizi üzen tüm soru işaretlerinizi bir kenara atarak çok mutlu olacağınız bir gün geçireceksiniz. Aynı zamanda karanlık zamanların sona erdiğini ferah ve rahat bir zaman olarak da anlamlandırılır. Genel olarak karşınıza çıkacak güzel ve hayırlı bir kısmete işarettir. Eğer geceleyin kahve falına baktıysanız ve fincanınızda bu sembol belirmişse yakın bir süre içinde gebe kalacağınızın habercisi olarak nitelendirilir. Parlak ve huzurlu bir ömür olarak da ifade edilmekte. İş ya da okul hayatınızda yakalayacağınız başarıları devam ettirmek için asla pes etmemeli her zaman çabalamanız gerektiğine işarettir.

Sıkıntılar neticesinde elde edilecek olan temiz ve bol kazanca, yüksek standartlardaki hayata, hayırlı olayların gerçekleşeceğine ve saygınlığa delalettir. Çoğu fal yorumcusuna göre arzu edilen maharete, tüm zorlukların son bulacağına, yüklüce paraya, ömür boyu devam edecek saadete yorulur. Kısa bir süre alınacak hayırlı havadislere, emek harcamadan ele geçirilecek olan mülke, servete, şana, şöhrete, arzu edilen güce, meslek hayatındaki yüksek mevkiiye işaret eder.

En yakın arkadaşınız ile büyük tartışma yaşayacaksınız. Kalp kırmamaya dikkat etmelisin. Nişanlın ile yolculuğa çıkacaksınız. Bu size iyi gelecektir. İleriniz hakkında adımlar atmaya başlayacaksınız buda sizi maddi açıdan sıkıntıya sokacaktır. Kafanızı karıştıran sorulardan kurtulmaya çalışmaktasınız. Aileniz ile fazla vakit geçiremiyorsunuz. Tartışmaya yol açacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git