Kahve Falında Irmak Görmek

Kahve Falında Irmak Görmek
20 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.353 kez okundu.

Kahve falında ırmak görmek, fal sahibinin bir arkadaşına uzaktan uzağa yaptığı yardımları ve bu yardımların fark edilmesi ile gelişen olayları simgeler. Yanında bir takım hayvanlar var ise fal sahibinin geçim sıkıntısının son bularak rahatlamasına ve tüm borcundan derdinden kurtulmasına dalalettir. Bir diğer anlamı ise farkında olmadan bir insanın kalbini kırmaktır. Eğer fal tabağında çok uzun olmayan bir ırmak sembolü çıkmışsa işlerin yoluna girmesi için  biraz daha çaba sarf edilmesi ve çalışma hayatında çok daha ciddi olunması gereklidir. Ortak fikirlerin hayata geçirilmesi ile iş hayatı daha da kazançlı bir hale gelecektir.

Aile hayatının düzensizliğinden şikayet eden fal sahibinin bu soruna bir çare aramasıdır. Dümdüz bir şekilde ilerliyorsa bu sorunların düzelmesi an meselesidir. Fakat ırmak eğile büküle ilerliyorsa bazı konuların tekrar gündeme gelerek çözüme ulaştırılması gerektiğini simgeler. Etrafında ağaç veya çiçekler belirmiş ise bu sorunların sonucunda birbirine kenetlenerek çok güzel günlere yelken açan bir aile ortamına sahip olunacak demektir. Bazı kaynaklara göre sürekli ağlayan ve şikayet eden bir sevgili ile tasvir edilir. Eğer iki kola ayrılıyorsa fal sahibinin sabrının tükenmesine yol açan bu sevgili ile yolların ayrılacağını simgeler. Tek şerit halinde bitiyorsa kişi bütün sorunları hallederek mutluluğa ulaşacak demektir.

Maddi sıkıntılara çözüm olmasının yanında falına bakılan kişinin uzun süredir aklını meşgul eden bir konunun açıklığa kavuşması olarak da tabir edilmektedir. Huzursuz uykularının sebebi olan bu konu fikirlerine değer verdiği birisi tarafından çözüme kavuşturulacaktır. Aynı zamanda hanesinde hasta bulunan fal sahipleri içinde şifa anlamına gelmektedir. Hanede var olan bu hasta uzun zamandır aradığı şifayı hiç ummadığı bir yerden bulacak. Kimi yorumculara göre sağlıklı ancak erken bir doğumun habercisidir.

Kafanızı karıştıran bazı sorunlar var ama güçlü duruşunuz sayesinde dışarıya hiçbir şey yansıtmıyorsunuz. Hatta aileniz bile hayatınızda her şey normal sanıyor. Bu karışık konularda yardım almanız gereken tek kişi aileniz unutmayın. Maddi konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz çünkü çocukların türlü türlü ihtiyaçları olacak. Boşanmışta olsanız eski eşinizin bu duruma el atmasına izin vermeniz lazım.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git