Kahve Falında İp Görmek

Kahve Falında İp Görmek
22 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.219 kez okundu.

Kahve falında ip görmek, uzun süredir birlikte olduğunuz ancak bir türlü bağlanamadığınız birine, ileride gerçekleşecek bir hadise ışığında hiç kopmayacak kadar bağlanmanıza delalet eder. Bu bağlanmanın tek taraflı olmaması ilişkinizin ömrünün çok uzun süre devam edeceğinin işaretidir. Eğer görülen ip örgü şeklindeyse, sizi ve ilişkinizi kıskanan kimi insanların yaptıkları her ne olursa olsun aranızdaki bağın sımsıkı olması sayesinde yapmak istedikleri hiçbir şeyi başaramayacaklarının göstergesidir. Eğer görülen ip, ince ve örgüsüzse bu ilişkinizin kötü biteceğinin değil aksine yapılan küçük hatalar ile ayrılmayı düşünseniz bile aranızdaki kopmaz bağdan dolayı sadece sarsıntılı geçeceğinin belirtisidir.

Yalnızca aşk hayatınızda değil, iş hayatınızda da önemli olaylara delalettir. İp uzunsa çalıştığınız işte atacağınız önemli adımlar sizi daha da ileriye taşıyıp mutlu olmanıza işaret eder. Bu hem aşk hayatınızı çok olumlu yönde ilerlemesine hem de aile içindeki ve çevredeki konumuzun yerinde sizi bir kademe daha ileriye taşıyacaktır. Kısa ve örgülüyse çıkmak istediğiniz bir yolda karşılaşacağınız çetrefilli hadiselerin habercisidir. Çıkacağınız yol bir şehre yolculuksa bu yolculukta çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Eğer çıkacağınız yol ileri ki hayatınızı ilgilendiren bir yol ise vereceğiniz önemli kararlar da iyi düşünmeniz ve doğru kararlar almanız gerekir. Genel olarak iyi olacak olaylar ile tabir edilir. Fal sahibinin gerek aşk hayatında gerekse iş hayatında vereceği kararlarda ehemmiyet göstermesi, ileride yaşayacağı iyi kötü olayların süresini belirlemektedir. Kişinin bu yolda vereceği doğru kararlar mutlu bir geleceğin habercisidir.

Kahve Falında Düğümlü İp Görmek

Yakın zamanda yaşanmış ya da yaşanacak olan bir sinir harbinin de habercisi olabilir. İçinize atmış olduğunuz tüm sıkıntıları, söyleyemediğiniz tüm sözleri hak ettiği yerlere savuracak ve büyük rahatlık yaşayacaksınız. İçinize atmaktan vazgeçin, zira sabır taşı olsa çatlar. Doğru anda doğru tepkiyi vereceksiniz ve de manevi yönden oldukça rahatlayıp iç huzura ereceksiniz. Başkaları üzülecek diye içinizdeki sesi susturmayın.

Hayatınızda sıkıldığınız ve kendinize Yük olarak hissettiğiniz bazı şeylerden kurtulma vakti geldiğini düşünüyorsunuz. Sıkıntılı bir dönemden bunalarak fakat ayakta güçlü bir şekilde geçeceksiniz. Suskunluğunuzu çoğu zaman bazı kişiler söyleyecek bir şeyiniz olmadığı için sustuğunuzu düşünen kişiler olacaktır. Fakat bu kişiler, aslında kalp kırmak istemediğiniz için sustuğunuzu bilmediği ve bunu düşünmek bile istemediği için sizi gözlerinde aciz duruma getirmek isteyebilir. Çevrenizde sizi kıskanan ve başarılarınıza kötü gözle bakan bazı kimseler olabilir. Bu kişileri hayatınızdan ne kadar çok uzaklaştırırsanız o kadar mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceksiniz.

Kahve Falında İp Yumağı Görmek

Dürüst ve temiz bir geçmişiniz olduğunu gösterir. Bu karakter yapınız her zaman size artılar katmış olsa da içinden çıkamadığınız sıkıntılarınız sizi yanlış hareketler yapmaya sürüklemiş olabilir. Sakinliğinizi ve sükunetinizi korumanız ileride mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmenize vesile olacak. Saçma sapan konuları kafanıza takarak takıntı yapmaktan ve gereksiz şeylerle kendinizi ve çevrenizdekilerin bunaltmaktan vazgeçmelisiniz.

Şanslı bir günündesin. Bunu değerlendirmek adına şans oyunları oynayabilir ve günün tadını çıkarabilirsin. Akşam saatlerinle aldığın ya da alacağın bir haber maddi kaygılarının ortadan kalkmasını sağlayacak. İlişki durumunda ise görünen ortada. Geçmiş dönemlerde istemeden de olsa yaşamış olduğun sıkıntılar seni yalnızlığa itmiş durumda. Haksız da sayılmazsın. Kendini keşfetmen için oldukça elverişli bir dönemdesin.

Kahve Falında İp Atlamak

Hayatınızda çok köklü büyük bir temizlik olacağını gösterir. Size zarar veren insanlardan kurtulup yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Maddi anlamda yıllardır sizi sömüren ancak farkına varmadığınız insanlarla bir arada bulunuyor olabilirsiniz. Yakın bir zaman içinde bu insanların da farkına varacak ve onlara gereken dersi vereceksiniz. İstemeden de olsa sevdiğiniz ancak size zarar veren alışkanlıklarınızdan ödün vermeye başlayabilirsiniz. Bu alışkanlıklar içki ya da sigara gibi ciddi problemler olabileceği gibi size değer vermeyen bir sevgiliyle görüşmek de olabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git