Kahve Falında İki Kız Bebek Görmek

Kahve Falında İki Kız Bebek Görmek
27 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.848 kez okundu.

Kahve falında iki kız bebek görmek dedikodu ile yorumlanır. Bir kimsenin fal fincanında ikiz bebek çıkması o kimsenin çevresinde kendisi hakkında bir dedikodu döndüğü üstelik bu dedikodunun yakın çevresinden birileri tarafından çıkartıldığı anlamına gelir. İki kadının karşılıklı olarak başlattığı bu dedikodular neticesinde üzüleceği bu dedikodular yüzünden huzursuz olacağı anlamına gelir.

Kahve Falında İkiz Kız Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?falda ikiz kız bebek görmek

Falda iki kız bebek görmek karşılıklı bir konuşma ile de yorumlanır. falında iki kız bebek çıkan kimse yakın zamanda biri ile karşılık bir konu konuşacakları bu konuşmaların uzun süre devam edeceği ve bir nevi mini toplantılar şeklinde olacaktır. Bu toplantıların neticesinde ise bir işle ilgili atılımlar yapılacaktır. Bu atılımların neticesi olumlu olacaktır ama ortaklı olarak başlanacak olan bu işte bir süre sonra ayrılık olacaktır ve ortakların her ikiside kendi yollarına devam edeceklerdir. Bu ayrılık kimse için maddi yada manevi bir zarar teşkil etmeyecektir.

Kahve falında ikiz kız bebek görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda ikiz kız bebek görmenin anlamı ve ikiz kız bebek kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git