İki Kalp Yan Yana Görmek

İki Kalp Yan Yana Görmek
8 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 6.769 kez okundu.

Kahve falında iki kalp yan yana görmek, çok kısa bir süre içinde yıldırım aşkı ile tutulacağı biri ile karşılaşacağını gösterir. Aynı zamanda geçmişte hiç mi hiç anlaşamadığınız birini yakından tanımaya başladıktan sonra çok seveceğinizi ve en yakın dostlarınız arasına koyacağınızı gösterir.falda iki kalp yan yana görmek

Falda iki kalp yan yana görmek, başka bir rivayete göre ise, kırdığınız bir kişinin gönlünü tekrar kazanmaya çalışacağınızı gösterir. Sizin için çok önemli birini bilerek ya da bilmeyerek kırmış olabilirsiniz fakat bu durumda özür dilemekten çekinmemelisiniz. Özür dilediğiniz kişi, çok mutlu olacak ve si gözünde daha değerli hale geleceğinizi gösterir. Aşık olacağınız kişinin çok yakında karşınıza çıkacağını gösterir. Eğer zaten sevgiliniz var ise çok yakında bir evlenme teklifi alabilir ve mutlu bir yuva için ilk adımları atmaya başlayabilirsiniz. Fal sahibinin aklında kalan bir şeyin göstergesidir. çok istediğiniz bir şey henüz olmamışsa da çok yakında olacak demektir. Bu süre içinde sabırlı olmanız ve doğru kararlar vererek hareket etmeniz gerekir. Evli çiftler için bir bebeğin ailenize dahil olacağına delalet eder. Genellikle sevinçli haberler alacağınızı gösterir.

Akrabalarınızla olan ilişkileriniz çok sıkı değil ama bir aile büyüğünün vefatı sizi birbirinize tekrar yakınlaştıracak. Fırsatı değerlendirerek daha vefalı davranmaya çalışan akrabalarınıza bir şans daha vereceksiniz. Birlikte olduğunuz kadının sizi anlamadığından şikayet edebilirsiniz ama sorunun altında yatan başka gerçekler var. Konuşarak üstesinden gelebileceğiniz konuları sakın ertelemeyin. Size yakışmayan bir kıskançlık içerisine girebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git