Kahve Falında İki Kadın Görmek

Kahve Falında İki Kadın Görmek
3 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.741 kez okundu.

Kahve falında iki kadın görmek, genellikle etrafınızda sizin hakkınızda konuşan ve sizin dedikodunuzu yapan kişilerin olduğunu gösterir. Fal fincanında iki kadın gören bir kişi, birilerinden istemediği sözler duyabilir ve bu nedenle bir süre canı sıkılabilir.

Kahve Falında İki Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?falda iki kadın görmek

Falda iki kadın görmek, genellikle çevrenizde sizi kıskanan ve başarılarınızı tebrik etmek yerine hep bir kusur bulmaya çalışan insanlar olduğunu gösterir. Falda iki kadın gören kişi, her zaman etrafındaki kişileri iyi seçmeli ve dostunu, düşmanını birbirinden ayırarak sırlarını çok faz açığa çıkarmamalıdır. Kahve falında iki kadın gören bir kişi, başarılı bir adım atarak kendine hedef belirlediği bir işte başarı yakalayabilir ve kariyerinde sağlam adımlar atarak hayalini kurduğu mevkiye kısa sürede ulaşabilir. Başka bir rivayete göre ise, kahve falında iki kadın görmek, sizi koruyup, kollayan ve sürekli sizin iyiliğiniz için dua eden kişilerin etrafınızda var olduğunu gösterir. Fal sahibi, önemli bir karar alacaksa daha derinlemesine düşünerek sonra pişman olmayacağını bildiği adımlar atmalı ve çok fazla riske girmekten kaçınmalıdır.

Falda İki Kadın

İki kadın görmek bu dönemde birilerinden kendisi hakkında kötü ya da incitici sözler duyarsa bu kişilere kulak asmamalı ve inandığı ve uğruna emek sarf ettiği hedeflerinden vazgeçmemelidir demektir. Bu fal bir uyarı niteliği de taşır. Başarıya ulaşmak için hayatınızda sizin yönlendirdiğiniz her durum sadece sizin kontrolünüzde olmalı ve kimsenin dediği bir şey yüzünden inandıklarınızdan vazgeçmemelisiniz.

Kahve falında iki kadın görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Kahve falında iki kadın görmenin anlamı ve iki kadın kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git