Kahve Falında İki Deve Görmek

Kahve Falında İki Deve Görmek
6 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.339 kez okundu.

Kahve falında iki deve görmek, fal sahibinin güçlü karakterinin, duruşunun yaşadığı zorluklarla, olaylarla daha da güçleneceğini gösterir. Fal sahibi inançlı bir şekilde ve oldukça çalışarak başarılı bir biçimde bir yolda ilerliyor ancak iki kişi var bu durumu hiç çekemeyen, istemeyen, bu başarılardan hiç haz etmeyen, fal sahibinin aleyhinde çalışan, durmadan iftiralar atan, bunları yaymakta da oldukça başarılı iki insan bunlar. Sabırlı olunduğu, isyan edilmediği taktirde bu insanlar zarar vermeden zaman içinde uzaklaşacak, çok da kötü şeyler gelecek bu insanların başına. Bu insanlarla bir olup, kötülük yapmadan, bunları Allah’a havale etmeli fal sahibi. Her şey kısa sürede çok iyi olacaktır böylece.

Kahve Falında İki Deve Görmek Ne Anlama Gelir?falda iki deve görmek

Falda iki deve görmek, kısmetli bir iş yapılacağına yorumlanır. Oldukça bereketli bir yol görünüyor, çok kazançlı işler yapılacak, maddi ve manevi anlamda oldukça bolluk içinde geçirilecek bir döneme girilecek, eski kazancın 2 katı kadar paralar kazanılmaya başlayacaktır.

Kahve falında iki deve görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda iki deve görmenin anlamı ve iki deve kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git