İki Deve

İki Deve
6 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.386 kez okundu.

Kahve falında iki deve görmek, fal sahibinin güçlü karakterinin, duruşunun yaşadığı zorluklarla, olaylarla daha da güçleneceğini gösterir. Fal sahibi inançlı bir şekilde ve oldukça çalışarak başarılı bir biçimde bir yolda ilerliyor ancak iki kişi var bu durumu hiç çekemeyen, istemeyen, bu başarılardan hiç haz etmeyen, fal sahibinin aleyhinde çalışan, durmadan iftiralar atan, bunları yaymakta da oldukça başarılı iki insan bunlar. Sabırlı olunduğu, isyan edilmediği taktirde bu insanlar zarar vermeden zaman içinde uzaklaşacak, çok da kötü şeyler gelecek bu insanların başına. Bu insanlarla bir olup, kötülük yapmadan, bunları Allah’a havale etmeli fal sahibi. Her şey kısa sürede çok iyi olacaktır böylece.falda iki deve görmek

Falda iki deve görmek, kısmetli bir iş yapılacağına yorumlanır. Oldukça bereketli bir yol görünüyor, çok kazançlı işler yapılacak, maddi ve manevi anlamda oldukça bolluk içinde geçirilecek bir döneme girilecek, eski kazancın 2 katı kadar paralar kazanılmaya başlayacaktır.

İşteki başarılarını çekemeyenler var gibi, bu yüzden de nazara gelmişsin. Etrafın ne düşündüğüne takılmadan, çalışmalarına devam etmelisin. Seni daha başarılı ve bol kazançlı nice günler bekliyor. Son zamanlarda çocukların sıkıntılarına da hayli üzülmüş gibisin. Onlar da yakında hatalarını anlayıp, daha dikkatli olacaklardır. Bu süreçte maddi ve manevi yardımlarını onlardan esirgemesen iyi edersin. Çok yakın zamanda beklenmedik gelecek hayırlı ve müjdeli bir haberin görünüyor. Bu haber seni çok şaşırtacak ve çok mutlu edecek. Bu haber uzun süredir var olan sıkıntılarını da giderecek gibi duruyor. Aşk hayatında da büyük bir gelişme olacak gibi gözüküyor. Hayatına yeni biri girecek ve bunun için etrafın yardımını alacaksın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git