İki Başlı Hayvan

İki Başlı Hayvan
8 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.867 kez okundu.

Kahve falında iki başlı hayvan görmek, genellikle çok kısmetli bir dönemin içine gireceğinizi ve bu dönemde karşınıza türlü fırsatların çıkacağını gösterir. Bazı rivayetlere göre ise, çevrenizde sizin yüzünüze gülüp arkanızdan kuyu kazan kişilerin olduğunu gösterir. Bu kişilere dikkat etmeli ve sırlarınızı bu kişilerle paylaşmaktan kaçınmalısınız.falda iki başlı hayvan görmek

Falda iki başlı hayvan görmek, kararsızlık içine düşeceğiniz sıkıntılı bir döneme gireceğinizi de gösterebilir. Bu nedenle kendinize güvenmeli ve karar almadan önce daha dikkatli davranarak adımlarınızı atmalısınız. Bir tercih yapmak zorunda kalacağınız bir döneme gireceğinizi gösterebilir. İki seçenek arasında kalacağınızı ve kafanızın karışıklığı ile savaşmak zorunda kalacağınızı gösterir. Çoğu zaman kısmetinizin bol olacağı ve gelirinizin artacağı bir döneme gireceğinize delalet eder. Bu dönemde var olan borçlarınızı kapatabilir ve işinizdeki sorunları düzelterek daha rahat bir geleceğe kavuşabilirsiniz. Genellikle kısmet demektir. Gelirinizin artacağını, bol geliri olan bir işe gireceğinizi ya da yüklü bir mirasın sahibi olacağınızı gösterir. Bu nedenle karşınıza çıkan fırsatları çok iyi değerlendirmeli ve doğru yerlerde kullanmaya özen göstermelisiniz. Çevrenizdeki dost sandığınız bazı kişilerin sizin arkanızdan dedikodu yaptığına işaret eder.

Anlayıp dinlemeden kimse hakkında olumsuz kararlar vermemen gerektiğini ucuz atlatılmış bir olayla anlayacaksın. Tutamayacağın sözler vermen kız arkadaşını üzmene neden olacak. Ona karşı dürüst olarak daha sorunsuz bir ilişki yaşayabilirsin. Hayattan çok farklı şeyler beklediğiniz için bir türlü evlilik düşünemiyorsunuz. Bazı konularda alttan almayı öğrenmelisiniz. Boş vakitlerinizde ek iş yapmayı planlıyorsunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git