Kahve Falında İki Başlı At Görmek

Kahve Falında İki Başlı At Görmek
8 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.745 kez okundu.

Kahve falında iki başlı at görmek, kısmetinizin çok arttığı bir döneme gireceğinizi gösterir. Bu dönemde kısmetinizi engellemek ve önünüzde engel olmak isteyenler karşınıza çıkabilir fakat bunlar sizi yıldırmamalı aynı kararlılıkla aklınızdakileri hayata geçirmeye devam etmelisiniz. Fal fincanında çıkabilecek en güzel sembollerden birisidir.

Kahve Falında İki Başlı At Görmek Ne Anlama Gelir?

Persepolis.

Persepolis.

Falda iki başlı at görmek, kısmetinizin ve gelirinizin birden artacağını ve çok güzel günler yaşayacağınızı gösterir. Bu dönemde işleriniz açılacak ve yüksek gelir elde ederek tüm borçlarınızı kapatacaksınız. İşleriniz yolunda gitmiyorsa çok kısa bir süre içinde durumu toparlayarak kar elde etmeye başlayacaksınız demektir. Bu dönemde hiç ummadığınız kişilerin büyük yardımlarını görerek şaşırabilir ve dost bildiklerinizin de aslında gerçek dost olmadığını fark ederek hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. İki başlı at sembolü, büyük bir kısmetin ya da yüklü bir mirasın habercisidir. Çok yakın bir zamanda büyük bir mülk edinebilir ya da yüklü miktarda para kazanabilirsiniz. Yeni girişimlere yapacağınız yatırımlar çok kısa bir süre içinde size katlanarak kar olarak geri dönecek.

Falda İki Başlı At

İki başlı at görmek çevrenizde sizin fikrinizin doğru olmadığını söyleyerek sizi bu yoldan döndürmek isteyen bazı kişiler olabileceğine işarettir. Bu nedenle bu dönemde dostunuzu düşmanınızı iyi tanımalı ve her denilene kulak asmamalısınız. Karşınıza çıkan fırsatları çok iyi değerlendirmeli ve ani kararlar vermekten kaçınarak yavaş ve doğru adımlar atmaya özen göstermelisiniz. Elinize geçecek paralarla geleceğinize yatırım yaparsanız ileride daha büyük işler başarabilirsiniz.

Kahve falında iki başlı at görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda iki başlı at görmenin anlamı ve iki başlı at kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git