Kahve Falında İç Çamaşır Görmek

Kahve Falında İç Çamaşır Görmek
18 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 2.387 kez okundu.

Kahve falında iç çamaşır görmek, fazlaca duygu değişimleri yaşadığınız bir dönemde olduğunuzu göstermektedir. Yaşadığınız bu duygu değişimleri çevrenizde gelişen bazı olaylara karşı daha duyarlı olmanızı sağlayacak ve hayatınızı olumlu yönde geliştirecektir. Son zamanlarda vermeniz gereken bir takım kararlar olduğunu ancak bu kararlar hususunda zorlandığınızı göstermektedir. Oldukça zorlanarak ve atacağınız tüm adımları hesaplayarak vereceğiniz bu kararlar, hayatınızı olumlu yönde ve kalıcı olarak değiştirecektir. Bırakmak istediğiniz kötü alışkanlıklarınızın olduğunu da işaret etmektedir. Bu konuda rahatlıkla sevinebilirsiniz çünkü falınıza göre en kısa zamanda tüm bu kötü alışkanlıklarınızdan kurtuluyorsunuz.

Aile hayatına ve aşk yaşamına yorumlandığında, herkes tarafından takdir edilen ve özenilen bir aile yaşamına sahip olduğunuzu gösterir. Şimdiye kadar bu şekilde olan aile mutluluğunuz ve huzurunuz ilerleyen dönemlerde de bu şekilde devam edecektir. Ayrıca bazı yorumculara göre sevgiliniz ile yaşadığınız tüm sorunların son bulmasına ve mutluluğun hayatınızda daim olmasına işaret etmektedir.

Her olaya sürekli kuşkuyla yaklaşman hem sosyal, hem aile, hem de aşk hayatını fazlasıyla olumsuz etkiliyor. Şüphe duygusundan arınırsan gerçekleri farkedip güzel mutluluklar yakalayacaksın. Sevdiğin insanla güzel bir tatil seni bekliyor. Bu tatil bütün sorunlarınızı konuşup çözüme kavuşturmak için iyi bir fırsat olabilir. İyi değerlendir.Kısa vakit içerisinde evlilik teklifi alabilirsin.

Kahve Falında Sütyen Görmek

Kişinin felsefik bir karaktere sahip olduğunu gösterir. Eğer bu sutyen, fincan içinde geniş bir alanı kaplıyor ise dini açıdan bir kavram kargaşasına düşüldüğünü ya da düşüleceğini ifade eder. Askısız sutyen, kırık bir kalbin simgesidir. Bir tartışmaya şahit olacak ve kendisi ile ilgili bir takım gerçeklerle yüzleşip büyük hüsrana uğrayacak demektir.

Cinselliği ve aşkı da simgeler. Eğer fal sahibi evli ise, seks hayatında oldukça verimli bir döneme girecek ve de ilişkisini yönlendiren taraf olacak demektir. Faldaki sütyen üzerinde desenler var ise bu ikinci bir birlikteliğin habercisi de olabilir. Kişi alacağı kararlarda dikkatli olmalı ve de mevcut ilişkisini kaybetmeye yönelik yanlış kararlara düşmemelidir. Yoksa sahip olduğu muntazam ilişki bir gönül oyununa kurban gidip, telafisi olmayan ciddi sorunlara yol açabilir. Faldaki sutyen utanç verici bir olay ile karşı karşıya kalınacağını da ifade edebilmektedir. Kişi söylediği bir söz ya da düşünmeden gerçekleştirdiği bir davranış sonucunda büyük utanç duymakta ve de bu durumu kimseye anlatamamaktadır.

Bir dostunuz tarafından defalarca uyarılmış olmanıza rağmen merhametli yönünüz yüzünden zor duruma düşeceksiniz. Eninde sonunda adalet yerini bulacak ama cahil insanlardan uzak durmaya özen gösterin. Sevgilinizin kollarında ağlarken teselli cümleleri dinlemek size her zaman iyi geliyor fakat artık büyüdünüz hata yapmamaya özen gösterin. Kırgınlıklarınızı bir kenara bırakarak işlerinize odaklanma vakti geldi artık.

Kahve Falında Külot Görmek

Çok ani tepkiler vererek etrafınızdaki insanları ürküttüğünüz anlamına gelmektedir. Hatta bazen aşırı tepkiler verdiğiniz için ailenizdeki insanlar bile size bir şey anlatmaktan çekinir hale gelebiliyorlar. Kendinizi kontrol edemeyişinizin sebebini araştırarak problemi ortadan kaldırmaya çalışırsanız bu agresif yapınızdan kurtulabilirsiniz. Çünkü daha önce hiç tepki vermediğiniz konulara bile aniden çıkışlar yapıyor olmanız ortada bir sorun olduğunun habercisidir. Ayrıca sıkı bir değişime girmek istediğinizin de işaretidir. Fiziksel görünümünüzü beğenmiyorsunuz ve imajınızı çok daha farklı bir şekle büründürmek istiyorsunuz. İşe fazla kilolarınızdan kurtularak başlayacaksınız. Ardından da tüm yaşantınızı ve hatta yaşam felsefenizi bile etkileyecek kadar büyük bir değişime gireceksiniz.

Uzak akrabalarınızla ilgili can sıkıcı konularla uğraşmaya dalalettir. Sizi ilgilendirmemesine rağmen bir şekilde dahil edildiğiniz ve yardım taleplerini geri çeviremediğiniz için bulaştığınız bu işler tüm haftanızı alabilir. Bir an önce bitmesini isteyeceğiniz bu süreci kolayca atlatabilmek için birkaç pembe yalan söyleyebilirsiniz. Açığa çıkarsa akrabalarınızla aranızın açılmasına sebep olacak olan bu yalanlar ilerde daha çok canınızı sıkabileceği için söylememenizde fayda vardır.

Hayatınızda köklü değişiklikler yapmak istiyorsunuz ama maddi konularda destek almanız gerekiyor. Aileniz size bu konuda pek yardımcı olamayabilir ama çok yakın bir arkadaşınız sürpriz şekilde size destek çıkacak. Kafanızı karıştıran düşüncelerden kurtularak rahatlamak istiyorsunuz. Sorunlarınızı direk muhataplarınız ile konuşmadan asla rahata ermeyeceksiniz. Araya başkalarını sokmak yerine ilk adımı atıp kendiniz giderek büyüklük sergileyeceksiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git