Kahve Falında İbrik Görmek

Kahve Falında İbrik Görmek
10 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.384 kez okundu.

Kahve falında ibrik görmek, fal sahibinin hayatındaki eksiklikleri ve sorumluluklarını fark ederek daha dikkatli adımlar atmasına ve doğru yolu nihayet bulmasına işarettir. Eğer ibrik sembolü fal fincanının dibinde büyük bir şekilde belirmiş ise fal sahibi şimdiye kadar yaptığı tüm kötülükler için pişman olacak ve kendisini insanlara affettirmek için üstün bir çaba gösterecek demektir. Bazı fal yorumcularına göre ise ibrik sembolü dini bütün bir insana dikkat çeker. Kendisini daha çok dini konularla meşgul eden fal sahibinin maneviyatı artacak ve hayır işlerine de yönelerek iç huzurunu yakalayacak demektir.

Diğer bir yorumcuya göre yaptığı her iş ve hareket ile örnek alınan bir insan olmak demektir. Etrafındaki insanların dikkatini çekerek hayranlık uyandıran fal sahibi eğer evli ve çocuklu bir insan ise, çocukları da onu örnek alarak iyi bir insan olmak için çaba gösterecekler demektir. Kişi bekar ise bereketli bir evlilik ve dini bütün bir eş ile yorumlanır. Fal tabağında görülmesi, fal sahibinin cimri bir insan olmasından dolayı rızkının kesildiğine dalalettir. Eğer fal sahibi cimriliği bırakıp insanlara daha çok yardımda bulunursa rızkı da artacaktır. Yani rızkının üzerindeki tek engel kendi nefsidir. Fal fincanında karşılıklı iki tane olacak şekilde belirmiş ise şans getiren bir evlat ile yorumlanır. Çocuk planları olan kişi bu konuyu ertelemeden hayata geçirmelidir çünkü doğacak çocuğu ile birlikte hayatı daha bereketli ve aydınlık olacaktır. Kırık bir ibrik ise fal yorumcuları tarafından kalbi kırılan sevgiliyi işaret eder.

Kahve Falında Su Testisi Görmek

Bazı fal yorumcularına göre hayatına yön vermek isteyen fal sahibinin çok merhametli biri ile tanışacağını ve bu huyundan çok etkileneceğini işaret eder. Her ikisi de yaşadıkları derin yalnızlıktan kurtulabilmek için birbirlerine sığınacak ve zamanla alışkanlık haline gelen bu durum hayatlarını birleştirmesine vesile olacaktır. Fincanın dip kısmında belirmesi ise geniş ve huzurlu bir ailenin temellerinin atılacağının göstergesidir. Diğer bir anlamı ile iş konusunda kendinden yaşça küçük birinden yardım istemektir. Her ne kadar yaşı küçük olsa da tecrübe sahibi olan bu insanın fal sahibine çok faydası dokunacak ve aralarında bir bağ gelişecektir. Her ikisi için de yeni ufuklar açan bu durum sayesinde işler daha da iyiye gidecektir. Fincan tabağında belirmiş ise kişinin birine yardım etmek için farklı yöntemler kullanacağına ve çokta başarılı olacağına işarettir. Yardımlarının amacına ulaştığını gören kişi, yardım ettiği kişiden daha fazla mutlu olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git