Kahve Falında Hilal Ay Görmek

Kahve Falında Hilal Ay Görmek
14 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.438 kez okundu.

Kahve falında hilal ay görmek fal baktıran kişinin üzüntülerinin sonlanacağına, işleri ile ilgili olan ciddi problemlerinin sona ereceğine delalet eder. Birçok fal yorumcusuna göre ise; falda çıkan hilal motifi kurulması istenen huzurlu ve mutlu bir evliliğe işaret eder. Fal sahibinin kafası karışık ise kafasını kurcalayan problemlerini bir kenara atması gerekir. Çıkan hilal sembolü ile tüm sorunları aydınlığa kavuşacak ve hayatında çok güzel bir dönem başlayacak.

Kahve Falında Hilal Ay Görmek Ne Anlama Gelir?falda hilal ay görmek

Falda hilal ay görmek diğer bir anlamı ile bütün muratlarınızın gerçekleşeceğini gösterir. Fal sahibinin gönlünden geçirdiği dileklerinin olunacağına işaret eder. Hayatındaki karanlık zamanların yerini aydınlığa bırakacağına delalet eder. Eğer çok uzun zaman büyük sıkıntılar yaşıyorsanız bütün bunların sonlanacağını gösterir. Ayrıca fal sahibi işinde çok önemli bir mevkii gelecek. Dualarınızın kabul olması anlamına gelir çıkan hilal. Tabi çıkan hilal sembolünün doğru ve düzgün yorumlanması da çok önemlidir.

Kahve falında hilal ay görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda hilal ay görmenin anlamı ve hilal ay kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git