Hilal Ay

Hilal Ay
14 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.504 kez okundu.

Kahve falında hilal ay görmek, kişinin üzüntülerinin sonlanacağına, işleri ile ilgili olan ciddi problemlerinin sona ereceğine delalet eder. Birçok fal yorumcusuna göre ise kurulması istenen huzurlu ve mutlu bir evliliğe işaret eder. Kafası karışık ise kafasını kurcalayan problemlerini bir kenara atması gerekir. Tüm sorunları aydınlığa kavuşacak ve hayatında çok güzel bir dönem başlayacak.

falda hilal ay görmek

Falda hilal ay görmek, diğer bir anlamı ile bütün muratlarınızın gerçekleşeceğini gösterir. Gönlünden geçirdiği dileklerinin olunacağına işaret eder. Hayatındaki karanlık zamanların yerini aydınlığa bırakacağına delalet eder. Eğer çok uzun zaman büyük sıkıntılar yaşıyorsanız bütün bunların sonlanacağını gösterir. Ayrıca işinde çok önemli bir mevkii gelecek. Dualarınızın kabul olması anlamına gelir. Tabi doğru ve düzgün yorumlanması da çok önemlidir.

Şu sıralar hanenizde bir hareketlilik söz konusu… Sanırım bu hareketliliğin sebebi evle ilgili dekorasyon değişikliği ve tadilat gibi görünüyor. Evinizdeki bu değişim ve yenilik eşini de seni de çok mutlu edecek. Hanenize aydınlık, ferahlık ve rahatlık getirecek olan bu değişim sonrasında çok misafir ağırlayacağınız görünüyor. Çocuklarla ilgili maddi sıkıntılar yaşanabilir. Arkadaşlarınızla ilişkileriniz kopma noktasına gelmiş gibi görünüyor. Sanırım şu sıralar sürekli sevgiline vakit ayırdığın için arkadaşlarını ihmal etmişsin. Ancak hatanı anlayıp, en kısa sürede bunu telafi edeceksin. Sevgilinin vereceği hediyeye çok şaşıracaksın. Sanırım biraz pahalıca bir hediyeye benziyor. Epeydir yalnız geçirdiğin zamanların sonrasında bu aşk ilişkisi sana çok iyi gelmiş.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git