Kahve Falında Heykel Görmek

Kahve Falında Heykel Görmek
3 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.479 kez okundu.

Kahve falında heykel görmek, hayatınıza girmeye cesareti olmayan ancak sizi uzaktan takip eden birinin olduğuna işaret eder. Bu kişiyi hiç tanımıyorsunuz ancak o sizi oldukça iyi tanıyor. Uzunca bir süredir takibindesiniz. Sizden çekindiği için, ne tepki vereceğinizi kestiremediğinden yanınıza yaklaşamıyor. Size kesinlikle zararı olmayacak birisi bu kişi yalnız siz fark ettikten sonra, içinize sinmeyecek ve istemeyeceksiniz bu insanı. Bu insan size çok değer veriyor, tanımaya çalışabilirsiniz aslında. Fal sahibinin hiçbir şeyi kestirip atmaması için uyarılması gerekiyor.

Oldukça büyük bir servete yorumlanır. Hiç beklemediğiniz bir anda, hiç tahmin edemeyeceğiniz bir yerden yüklü bir miktar para gelecek ve hayatınızı olumlu yönde değiştirecek. Son zamanlarda maddi yönden çok fazla sıkıntıda olduğunuz bir dönemdesiniz. Bu para size ilaç gibi gelecek, borçlarınızın tamamını kapatıp, yeni bir iş kurma girişiminde bulunabilirsiniz. Bu kuracağınız iş elinize geçen serveti katlayarak arttıracaktır. Tüm riskleri iyice gözden geçirip bir an önce girişmelisiniz bu işe. Sonu oldukça hayırlı görülüyor. Sevdiğiniz birisinden gelecek habere delalettir. Çok yakın zamanda uzun süredir aklınızda olan birinden bir haber gelecek ve çok mutlu olacaksınız. Duygularınızın karşılıklı olduğunu öğreneceğiniz ve yeni bir aşka başlayacağınız çok şanslı bir dönem başlıyor sizin ve karşınızdaki insan için. O kişi de çok heyecanlı ve sizinle birlikte olmaya çok istekli. Birbirinizi tanımaya ayıracağınız kısa bir süre sonunda evlilik olacak ve zaman içinde ne kadar doğru bir karar aldığınızı göreceksiniz. Size çok değer verecek bu insan ve oldukça temiz kalpli, saf bir insan bu.

Kahve Falında İnsan Heykeli Görmek

Hayallerinize çok yakın olduğunuzun habercisidir. Hayallerinizin gerçekleşmesi için attığınız adımlar sayesinde güzel haberler kapınıza kadar gelmiş durumda. Uğraşlarınızın sonucunu yakın zamanda elinize alacaksınız. Tünelin sonundaki ışığı artık daha net görüyorsunuz ve bu mutluluk sizi daha da heyecanlandırıyor ancak dikkat etmelisiniz. Mantıklı tercihler yapmalı ve her durumu değerlendirmelisiniz. İnsan heykelinin bir diğer anlamı ise yakın zamanda gelecek olan para şeklindedir. Hane içinden gelecek bu para bir mirasa delalettir. Miras ile birlikte birçok işinizi halledecek ve istediğiniz pahalı bir eşyanın sahibi olabileceksiniz. Fal tabağında beliren insan heykeli deli dolu bir arkadaşı işaret eder.

Sizinle tanışmak isteyen birinin varlığına işarettir. Yakın zamanda tanışacağınız bu kişi üzerinde iyi bir izlenim bırakacaksınız. Sizinle birlikte çalışmak isteyecek bu kişi ile bir konuda anlaşacak ve yepyeni projelere imza atacaksınız. Eğer fincanın tam ortasında ise, tanışacağınız insanın aşk hayatınızda değişiklik yapacağına delalettir. Umutlanacağınız bu yeni gelişmeler ile yaşadığınız sıkıntıları bir çırpıda unutacak ve yepyeni bir hayata geçeceksiniz. Ayrıca yapacağınız bir işte herkesi kendinize hayran bırakacağınız anlamı da taşımaktadır.

Dostluk ilişkileriniz ile ilgili sıkıntılar çekeceksiniz. Dostluğunuz hakkında yaşadığınız sorunlar karşısında sabırlı ve saygılı olunuz. Maddi sıkıntılar çekiyorsunuz. Fakat cömert birisi tarafından size gelecek yardım ile bu sıkıntıdan kurtulacaksınız. Eşinizle kısa bir yolculuğa çıkacaksınız. Çok sevdiğiniz bir yakınınızı kaybedeceksiniz. Bu sizi çok üzecek.

Kahve Falında Kadın Heykeli Görmek

Sanıldığı kadar kötü bir keramet değildir. Size uğur getirir ve alacak verecek borçlarınızı ortadan kaldırmaya yarar. Hayatınızda birçok süreçte çektiğiniz zorlukların kalıntılarından kurtulacaksınız ve mutluluğa doğru adım adım yol alacaksınız. Aynı zamanda hayatınızın aşkı ve arkadaşı ile daha sıkı bir bağ oluşturacak ve özel günler geçireceksiniz. Sadece bununla bitmeyen falımızı gelin bir inceleyelim.

Aslında bize her insanın istediği şeyleri verir. Güç ve para konusunda iyi bir adım atacaksınız. Sahip olduğunuz güç size çeşitli kapılar açarken para konusunda da belirli bir sıkıntınız olmaması size refaha erdirecek. Aynı zamanda güzel bir hediye alacağınızı eklemeyi de unutmayalım. Aldığınız hediye herhangi bir nesne ya da bir kişi olabilir. Özel bir mektupta alabilirsiniz, belki de abiniz, nişanlınız ya da kocanız bir müjde ile askerden gelebilir. Hediye derken sadece somut değil soyutta düşünmelisiniz. Belki ufacık duygusal bir şey bile alabilirsiniz. Ayrıca güç ve para konusunda kazandığınız tecrübeleri kullanarak alacak vereceklerinizi teslim edebilir ve vicdanınıza soğuk bir su serpebilirsiniz. Hayatınızın dönüm noktası haline gelecek olan bu kadın heykeli bir de size en yakınınızdan anahtar getirecek. Kendinizi en yakın hissettiğiniz insandan öyle bir anahtar alacaksınız ki. Bu anahtar sadece somut bir nesne ya da bir kişi değil, bir de duygularınızın ya da kafanızdaki kapalı kutudaki düşüncelerinizin anahtarı olabilir. Arkadaşlarınız ve aşık olduğunuz kişi ile aranızda yavaşça kuvvetlenecek özel bağı da unutmayalım. Aranızdaki bağ git gide daha sıkı hale gelecek ve sizi bir arada tutacak. Sevdiklerinizle mutluluğa adım adım giderken yeni olumlu sürecek olan hayatınızda derin bir nefes alacaksınız. Bir de size bir bebeğin müjdesini veriyor. Bu bebek sayesinde hayatınızın en önemli mutluluk kapısını açıp daimi mutluluğa ulaşacaksınız…

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git