Kahve Falında Halı Görmek

Kahve Falında Halı Görmek
30 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.907 kez okundu.

Kahve falında halı görmek, yaşam standartlarınızın yükseleceğine işarettir. Daha lüks bir yaşam süreceğinizin habercisidir. Hayırlı, olumlu yorumlanan sembollerdendir. Zenginlik, bereket, bolluk, kısmet, başarı ve yükseliş olarak yorumlanır. Fal sahibi bekarsa hayırlı bir kısmet ve evliliğin habercisidir. Yeni dostluklar olarak da yorumlanır. Görüldüğü yere göre farklı yorum yapılır. Fincanın dibindeyse uzun süreli bir dostluğun başlayacağının habercisidir. Ortasında görünüyorsa fal sahibi arkadaşlarıyla güzel vakit geçirecek demektir. İş hayatınızda maddi anlamda çok rahatlayacağınız bir dönemi gösterir.

Tüm çalışmalarınızın finansal konulara yöneleceği, kişisel sorunlarınızı çözmeye çalışacağınız bir dönemin habercisidir. Sosyal hayatınızda sizi kırmış insanlar olabilir. Ancak bu kırgınlıkları unutup onları tekrar sevdiğinizi hatırlamanız gerekecektir. Hayatınızın hiç beklemediğiniz bir anda zorlaşacağının habercisidir. Ancak bu durumda soğukkanlılığınızı koruyarak, mantıklı kararlar vererek bu dönemi atlatacaksınız. Sosyal çevrenizde size ilgi duyan birileri olduğunun da işaretidir. Bu uzun zamandır sizinle tanışmak için çabalayan biridir. Bu kişiye şans vermeniz mantıklı olabilir. Eğer devam eden bir ilişkiniz ya da evliliğiniz varsa bu dönemde bazı problemlerle ve ayrılık ihtimaliyle karşılaşmanız da mümkündür. Bu anlamda tedbirli ve hazırlıklı olmanızda fayda vardır. Bu yorumlardan hangisinin size ait olduğunu belirlemek konusunda fincandaki diğer semboller de oldukça önemlidir.

Kahve Falında Uçan Halı Görmek

Kendi dünyanızda çok hayalperest birisi olduğunuza dalalettir. Hayal kurmak, küçüklüğünüzden beri vazgeçemediğiniz huyunuz olduğu gibi yaşantınıza da yön veren aslına bakıldığında güzel bir huy olarak ortaya çıkmaktadır. Hayal kurmak size her zaman değer katan unsur olmuştur. Hayalperestlik çoğu kişiye göre ulaşılması güç durumları düşünmekten ibaret olarak algılansa da sizin için durum tam tersi çünkü iş yapmadan önce hayal kurmak tam size göre olmaktadır. Hayal çoğu zaman sizi doğru iş yapmaya yönelten ve kazandıran unsur olarak hayatınızda önemli yer tutmaktadır. Hayallerinizi, doğru anda doğru şeyi düşünerek yaptığınızda, hayal olmaktan çıkıp gerçeğe dönüşmektedir.

Yolculuğa çıkacağınıza, mevki ve rütbenizin artmasına, maddi açıdan ferahlamaya veyahut uzaktaki bir dostunuzdan mektup alacağınıza işaret eder. İş hayatınızda yükselmeye, terfi etmeye, mevkinizin makamınızın yükseleceğine işarettir. Sevdiğinizden kişiden sevinçli haberler alacağınıza yorumlanır. Eğer üzerinde bir insan tasviri varsa yakın zamanda halledilmesi gerekli bazı önemli durumların sizi beklemekte olduğuna işaret etmek gereklidir.

Torunlarınızı ziyaret etmek istediğiniz halde evden bir türlü çıkamıyorsunuz. Sağlığınız size izin vermiyor olabilir ama biraz çaba gösterirseniz daha iyi hissedeceğinizi göreceksiniz. Ailenize yeni katılan bir bebek size de moral kaynağı olacak. Onunla ilgilenirken geride bıraktığınız her şeyi unutacaksınız. Yapmak isteyip de yapamadığınız her şeye karşı büyük pişmanlıklar içindesiniz. Öfkenizi kontrol altına almaya çalışın.

Kahve Falında Kilim Görmek

Bir evin ruhunu ve yaşanmışlıklarını yansıtır. Öyle ki, farklı desenlere sahip ve de ebat olarak biraz genişçe ise bu hanenin oldukça geniş olduğu ve de geçmişten beridir kadın egemenliğinin soy üzerinde hâkim olduğunu gösterir. Ailede erkeklere oranla kız evlat sayısı daha fazladır.

Eğer ki evlilik hayatına yorumlanacak olursa huzurlu ve mutlu bir yuvaya sahip olunacağı anlamını taşır. Aynı zamanda bir yere asılı halde görülüyor ise, yakın zamanda misafir ağırlanacağını ve de aslında uzun zamandır olması beklenen bir olgunun gerçekleşmesiyle gelen misafirlerin bu müjdeli haberi ev halkı ile paylaşıp maddi anlamda tüm kaygıların sona ereceğini gösterir. Bu haber satılması beklenen bir arsa, bir ihale ya da paylaşılacak olan bir miras olabilir. Ticaretle uğraşan birisi için bereketli ve bol kazançlı günlerin habercisidir. Eğer ki küçük ebatlarda ve de yer yer deliklere sahip ise bu görüntü fal sahibinin bir takım borçlara girerek, zamanla işini kaybedeceği anlamını taşır. Kişi ticari kararlarında oldukça dikkatli olmalı ve de parasını tasarruflu bir şekilde yönetmelidir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git