Kahve Falında Gülen Görmek

Kahve Falında Gülen Görmek
25 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 992 kez okundu.

Kahve falında gülen görmek hayra ve vefalı kişilere yorumlanır. Gülen yüzlü bir insan görmek güzel yorumlara tabi olunur. Kişinin yakın zamanda sıkıntılı dönemini atlatacağı ve fal fincanında çıktığı gibi mutlu olacağına işarettir. Gülen görmek en çok maddi olarak yorumlanır kişinin elline yüklüce para geçeceğine işaret eder. Miras ve ya yakın çevresinde ona para geleceğine işaret edilir.

Kahve Falında Gülen Görmek Ne Anlama Gelir?falda gülen görmek

Falda gülen görmek hakkında yapılan diğer yorumlar ise borçlunun borcundan kısa sürede kurtulacağı ve mutlu olacağına, aile içi sıkıntı yaşayanlar eşler arasın da ki kavgalar geçim sıkıntısı gibi sorun yaşayanların bu sorunların biteceği ve mutlu, huzur bir dönem geçireceğine, bebek isteyen kişinin bebek sahibi olacağına işarettir. Ayrılmış olan kişinin yakın zaman da ayrıldığı kişi ile barışacağı ve güzel günler yaşayacağına işarettir. Gülen görmek kahve falın da güzel yorumlara tabi olunur. Sıkıntıların biteceği ve mutlu günlerin yakında olacağına işaret edilir.

Kahve falında gülen görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda gülen görmenin anlamı ve gülen kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git