Kahve Falında Gondol Görmek

Kahve Falında Gondol Görmek
28 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.991 kez okundu.

Kahve falında gondol görmek, hayatınızda hızlı değişimlerin yaşanacağına işaret eder. Eşinizle büyük bir kavga yaşayabilir ve evinizi terk edebilirsiniz ya da eşiniz bu kavga sonucunda eşiniz evden ayrılabilir. Ancak kısa bir süre sonra yeniden bir araya gelecek ve bir daha bu denli büyük bir tartışma yaşamayacaksınız. Evlilik planları yapıyorsanız aklınızdaki soru işaretleri nedeniyle evlenmek vazgeçtiğinizi söyleyip herkesi şaşırtabilirsiniz. Ancak sonrasında bundan dolayı pişman olacak ve planlarınıza kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Çocuklarınızla büyük bir tartışma yaşayabilir ve onlarını bir süreliğine kaybedebilirsiniz. Bu durumda konuyu büyütmeyerek döndüklerinde yaşadığınız tartışmayı onlara hatırlatmamanız her iki tarafın da yararına olacaktır.

İnişli çıkışlı ve oldukça hareketli zamanlar geçireceğinize dalalet eder. İş için farklı yerlere gitmek zorunda kalabilirsiniz. Aynı gün içerisinde birden çok şehir ya da ülke değiştirmenize neden olacak bir iş alabilirsiniz. Ailenizden biri, eşiniz, çocuğunuz ya da anne-babanızla beraber, onun işiyle ilgili bir çalışmadan dolayı gezebilir ve kısa süre içinde çok farklı yerler ve insanlar görebilirsiniz. Aynı anda hem farklı insanlarla tanışıp dostluklar kuracak hem de şaşırtıcı bir biçimde bazı dostlarınızı kaybedeceksiniz. Sevdiğiniz insanlarla büyük tartışmalar yaşayıp ardından hiç olmadığınız kadar yakınlaşabilirsiniz. Gondol sembolü birbirine zıt olayları aynı anda yaşayabileceğinizi gösterir. Kısa süre içinde hem sizi mutluluktan havalara uçuracak hem de büyük üzüntüler yaşamanıza neden olacak olayları bir arada yaşayabilir ve büyük bir duygu yoğunluğu içinde kalabilirsiniz.

Çekingen bir yapıya sahip olduğunuz için yeni işinizde bir türlü insanlarla kaynaşamadınız. Eski kocanız sizin özgüveninizi tamamen yok etmiş durumda. Bu yüzden de daha çekingen bir ruh haliniz var. Çocuklarınız size maddi konularda destek vermeye başladığı için kafanız biraz daha rahatlayacak. Eski anıların sizi üzmesine izin vermeyin ki yeni bir hayat kurabilmek için cesaretiniz olsun.

Hayatınızda bulunan tüm olumsuzlukları, dert ve sıkıntıları söküp atacağınızı gösterir. Genellikle hayatınızda olumlu yönde değişimler olacağını gösterir. Mutlu ve güzel günlerin başlangıcı olacak bir haber alabilirsiniz. Bu dönemde harcamalarınıza dikkat etmelisiniz ve gereksiz harcamalarınızı kısıtlamalınız. Uzakta ki bir sevdiğinizden mutlu bir haber alarak da sevinebilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git