Kahve Falında Göl Görmek

Kahve Falında Göl Görmek
1 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.734 kez okundu.

Kahve falında göl görmek, doludizgin ilerleyen hayatınızda durağan dönemlerin gelmekte olduğuna işaret eder. İş hayatınızdaki hareketli ve stres dolu günler yerini sakin ve durağan bir çalışma yaşamına bırakacak. Devam etmekte olan yoğun bir projeniz varsa çok yakında sonlandırarak sunumunu yapacak ve başarıya ulaştıracaksınız. Sınav dönemindeyseniz kısa sürede tüm sınavları başarıyla atlatacaksınız. Eşinizle ya da sevgilinizle bir dargın bir barışık devam eden ilişkiniz sonunda bir düzene oturacak ve aranızdaki sorunlara odaklanmaktan çok ortak sorumluluklarınıza odaklanacaksınız. Çocuklarınızın üzerindeki hırçınlık giderek azalacak ve daha sakin bir şekilde karşınıza çıkacaklar.

Sakin bir yaşama dalalet eder. Çalkantılı ilişkiler, entrikalar, dedikodular yerini sakin ve anlayış dolu anlara bırakacak. Uzun zamandır aranızın bozuk olduğu bir akrabanız ya da arkadaşınız varsa gelip sizden özür dilemesi an meselesi. Ancak siz de bu sırada sükûnetinizi korumalı ve ona karşı anlayışlı davranmalısınız. En ufak bir olumsuz yaklaşımınız aranızın tekrar bozulmasına neden olabilir. Sadece çevrenizdeki insanlarla ilgili değil, kendinizle ilgili de son zamanlar da mutsuz, hırçın olduğunuz gibi bir izlenime kapılıyorsanız bu durumdan da yavaş yavaş kurtulacaksınız. Hayat koşullarınızın iyileşmesi ve daha sakin hale gelmesiyle beraber siz de daha sakin ve mutlu hissedeceksiniz. Göl sembolü dalgaların, çalkantıların yerini sabitliğe, düzlüğe, sakinliğe bırakması anlamına gelir. Çevrenizde bu tarz olumsuz durumlara sebep olan insanlar varsa giderek hayatınızın bir parçası olmaktan çıktıklarını göreceksiniz. Girdiğiniz her ortama sizinle beraber bir sükûnet ve duyarlılık da gelecek. İnsanlar sizin sakin ve sabırlı duruşunuzu örnek almak isteyecek.

Borçlardan kurtulmak anlamına gelir. Uzun zamandır kredi borcunuzu ödemeyebilirsiniz yada bazı kişilere borcunuz olabilir. Bu dönemden sonra artık borçlarınızı ödemeye başlayabilirsiniz, ödenmemiş faturalarınız varsa onları ödeme kararı alabilirsiniz demektir. Borçlarınızdan kurtulmanın en iyi yolu borçlarınızı taksite bağlatmak ve ödeyebildiğiniz kadar ödeyebilmektir. Kafanıza taktığınız borçlarınızı yavaş yavaş bitireceksiniz.

Güzel bir kısmetle karşılaşmaya işaret eder. İşleriniz kötü gidiyorsa artık işleriniz düzelmeye başlayacaktır. Ortağınız varsa ve bazı sıkıntılar yaşıyorsanız hesabı görüp ortaklığı sonlandırabilirsiniz. Tek başınıza yol almaya karar verebilirsiniz. Özel hayatınızda güzel gelişmeler olabilir. Çocuk sahibi olmak isteyenler güzel haberi bu dönemde alabilir. Çocukları olanlar çocuklarıyla ilgili sevinç yaşayabilir. Çocuğunuz üniversite sınavını kazanabilir, gittiği kursu başarıyla bitirebilir. Gören bekarsa evlenmek adına bazı kararlar alabilir. Yeni biriyle tanışabilirsiniz ve kısa süre sonra da evlilik kararı alabilirsiniz. Güzel devam eden bir ilişkiniz varsa ilişkiyi daha fazla uzatmaya gerek duymayabilir ve söz yüzüğü takma kararı alabilirsiniz. İş değişikliği yapmak anlamındadır. İş hayatında biraz sıkıntılıysanız iş değişikliğine gidebilirsiniz. Hiç tahmin etmediğiniz bir sektöre başlayabilir ve sil baştan kariyer planı yapabilirsiniz. İş ile ilgili bazı eğitimlere katılabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek adına güzel bir dönemdesiniz. İşinize devam ederken başka iş kollarını araştırın ve fırsatları kaçırmamaya çalışın. İşinizle ilgili güzel bir döneme işaret eder. İşinizi değiştirmeyi düşünmüyorsanız işinizde daha da başarılı olmak için bazı eğitimlere katılabilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git