Kahve Falında Gökyüzü Görmek

Kahve Falında Gökyüzü Görmek
12 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.818 kez okundu.

Kahve falında gökyüzü görmek fal sahibine sunulan yeni bir iş fırsatını simgeler ve bu iş fırsatı iyi değerlendirilmezse başkasına kaptırılabilir. Fal sahibi bu işe korku ve endişe duymadan sarılmalıdır çünkü hem kedi hemde ailesi açısından fırsatlarla dolu bir yıl olacaktır. Bir diğer yorumda ise önemli bir karar ile değişen evlilik hayatına dalalettir. Bu değişim olumlu yönde olacağı için fal sahibinin hayatı hakkında vereceği kararları ailesinin fikirlerini de göz önünde bulundurarak değerlendirmesi ve mutluluğu teğet geçmemesi gerekir.

Etrafında beliren şekillere göre de yorumlanabilmektedir. Mesela gökyüzünün etrafında veya içinde kuş sembolleri varsa fal sahibi çok bereketli bir sürece girecek demektir. Eğer bu süreçte ileriye dönük birikimler yaparsa, hayatı asla başkalarına muhtaç olarak geçemeyecektir. Fakat birikim yapmak yerine har vurup harman savurursa ileride çok fazla sıkıntılar çekecektir. Gökyüzü çok yoğun bulutlar ile çevrelenmiş ise fal sahibinin bir kaç kişi arasında dönen  ve bir türlü çözemediği üstü kapalı konuşmaları, yakın zamanda anlayacağını ve bu insanların gerçek niyetlerini kavrayacağını simgeler. Bu tür insanlardan uzak durması gereken fal sahibi en doğru kararı verebilmek için acele etmemelidir. Fal tabağında olduğu sürece geleceği simgeler ve aydınlık olması çok daha iyi anlamlandırılır. Eğer karanlık bir gökyüzü belirmiş ise geleceği hakkında kesin bilgilere sahip olamayan ve vereceği kararlardan emin olmayan fal sahibi ile yorumlanır. Eğer gökyüzünde ay ve yıldızlar varsa aynı zevklere ve aynı tutkulara sahip olduğunuz birisi ile karşılaşıp hayatı yeniden keşfedeceğinizi işaret etmektedir.

Yaşam içerisinde henüz yeterli deneyime ulaşmadığını ve oldukça saf ve toy olduğunu göstermektedir. Ancak kirli çamaşırlar ile dolu ise, yapılan hata ve pişmanlıkların oldukça yüklü olduğu anlamına gelir. Bunun yanı sıra temiz çamaşırlar da muntazam bir yaşamın habercisi niteliğindedir. Kişi yaşamı boyunca kendini mutlu etmekle kalmamış çevresine de mutluluk ve huzur dağıtmıştır. Şekline göre de farklı olarak yorumlanabilir. Mesela ters çevrili olarak görülüyor ise, bu içe kapanık melankolik bir insanı yansıtır. Bununla birlikte hanede büyük bir sırrın olduğu ve yıllardır gizlendiği anlamına gelir. Yakın zamanda bu sır ortaya çıkacak ve de aileyi derinden etkileyecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git