Kahve Falında Göbek Görmek

Kahve Falında Göbek Görmek
30 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.854 kez okundu.

Kahve falında göbek görmek, hayatınızın birçok sürprize gebe olduğunu gösterir. Dolu dolu bir hayat yaşıyorsunuz ve yakında karşınıza çıkacak fırsatlar hayatınızı daha da aktif hale getirecek. Hiç beklemediğiniz insanlardan sizi çok mutlu edecek tepkiler alabilirsiniz. Ancak sorumluluğunuz artabilir ve daha çok çaba göstermek zorunda kalabilirsiniz. Uzun zamandır devam eden ilişkinizin bir sonucu olarak ani bir evlilik teklifi alabilirsiniz. Bu teklifi kabul etmek geri kalan hayatınızda mutluluğu yakalayabilmeniz anlamında büyük önem kazanacaktır. Yakın bir arkadaşınızdan karlı bir iş için ortaklık teklifi alabilir ve bu konu üzerine araştırma yapmak zorunda kalabilirsiniz. Eğitim hayatınızda da köklü değişikler yaşayabilir ve yeni bir okula başlayabilirsiniz.

Yaşanacak mutlu gelişmelerle hayatınızın değişebileceğine işaret eder. Sizi bekleyen birçok mutlu gelişme birikmiş durumda ve art arda karşınıza çıkarak hayatınızın bir anda hareketlenmesini sağlayacak. İnsanların size karşı bakış açısı olumlu anlamda değişebilir ve bu durum size yeni fırsatlar olarak yansıyabilir. Sevgilinizde aranızda dağ gibi büyüyen problemler yerini bir anda mutlu gelişmelere bırakacak. Evliliğinizde yaşadığınız sorunlar son bulacak ve çocuk sahibi olma kararı alacaksınız. Ayrıca çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın ya da akrabanızın hamile olduğunu öğrenebilirsiniz. Göbek sembolü yeni umutları, aşkları, dostlukları ve yeni hayatları temsil eder. Hayatınıza farklı insanlar girebilir ve size yepyeni ufuklar açabilir. Yeni bir ilişkiye başlamak üzere kendinizi hazırlamalısınız. Her an ruh eşinizle karşılaşabilir ve bir daha hiç ayrılmamak üzere bir araya gelebilirsiniz.

Kahve Falında Göbek Bağı Görmek

Düzen ve derli toplu oluşu simgeler. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bir konuda yaptığınız dağınık araştırmaları bir araya getirerek bir sonuca ulaşmak zorunda kalacaksınız. Dağınık bir biçimde farklı yerlerden para kazanıyorsanız her yerden aynı anda düzenli bir şekilde elinize yüklü miktarda olacak şekilde para geçecek ve bu para sayesinde hayatınızın yönü değişecek. Eğitiminiz devam ediyorsa bu güne kadar dersleriniz için yaptığınız çalışmaları, edindiğiniz dokümanları ve notları bir araya getirerek sunmak zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle dağınık olarak yaptığınız her ne varsa bir anca toparlamak yararınıza olacaktır. İntizam içinde bir hayatın temsilidir. Size verilen programlara uymak zorunda kalacağınız oldukça sıkı bir döneme giriş yapacaksınız. Ancak programın dışına taşmadığınız sürece bu sıkı dönemi atlatmanız kolay ve hızlı olacaktır.

Kahve Falında Göbek Bağlı Bebek Görmek

Kişiliği, veyahut çevresinde, kendi hayatının merkezinde olan birisinin kişiliği ve yaşayışı ile ilgili ip uçları vermeye dalalet edilir. Özü sözü bir olmayan ve yaptığı davranışlarda bir tutarlılık bulunmayan kişileri tanımlamak için kullanılan tabirlerdir. Bu da demek oluyor kişiliğinden ve zayıf iradesinden bahsediliyor olabilir. Yada çok yakınında bulunan bir kimsenin davranışlarından ve kişiliğinden bahsediyor olabilir. Eğer falına baktıran kişi kendi kişiliğinden eminse çevresinde kendi menfaatleri için her türlü oyunu yapabilen kişilerden olabildiğince uzak durması gerekmektedir. Ya da falına baktıran kişinin kişiliğinde zayıflıklar olabilir, kendi menfaati için çevresindeki bir çok kişiden uzaklaşmış olabilir. Bu noktada kendisine zaman tanımalı ve doğru yolu bulmalıdır.

Kahve Falında Göbekli Adam Görmek

Genel itibari ile bir uyarı anlamındadır. Yani çevrenizdeki kişilere olabildiğince dikkat etmeniz için size bir uyarı niteliğindedir. Özellikle sizin kötülüğünüzü isteyen bir takın arkadaşlarınız olabilir onlara dikkat etmeli ve gerekirse, onları kendinizden uzaklaştırmalısınız. İş hayatında yakalamis olduğun başarılar sayesinde yüksek bir makama geçeceksin ve kazancın beklediğinin üstünde olacak. Haneden birisi yada sen güzel bir mülk edinecek. Çevrende sürekli seni gözleyen, her yaptığını takip eden bir erkek var. Bu erkek sana karşı yoğun duygular besliyor. Bazı engelleri aşmayı göze alırsan bu erkekle mutluluğu yakalayabilirsin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git