Gelinlikli Kız

Gelinlikli Kız
13 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.930 kez okundu.

Kahve falında gelinlikli kız görmek, yaşamınızda hayırlı olayların vuku bulacağının bir işaretidir. Ayrıca falına bakılan kişinin medeni durumuna göre ayrı ayrı yorumlanmalıdır. Kişi eğer evli değilse, yakın bir zamanda hayırlı bir kısmetle evleneceğine ve evliliğinin çok iyi bir şekilde süreceğine dalalet edilir. Kişi evli ise, evliliğinin sorunsuz ilerleyeceğine ve yakın bir zamanda bebek sahibi olacaklarının habercidir. Bunların dışında, ,iş hayatında da ve parasal yönden de sizleri güzel günler bekliyor. İş hayatınızda terfi alabilir ve içerisinde bulunduğunuz birçok zor koşulları rahatlıkla atlatabilirsiniz. Bu güzel dönemde yeni arkadaşlar edinebilir ve sevginizle her türlü zorluğu aşabilirsiniz.falda gelinlikli kız görmek

Falda gelinlikli kız görmek, diğer yorumcular tarafından ölüm olarak yorumlanır ve inanılır. Yakın bir zamanda bir ölüm haberi alacağına dalalet edilir. Yada olumsuz bir durumla karşılacağına ve zor bir dönemden geçeceğine inanılır. Kişi bu dönemle maneviyatını artırmalı ev Yaradana sığınmalıdır. Çünkü, zor günler kapıda gibi görünüyor. Ama yine de bu zorlu dönemi aileniz ve yakın çevreniz sayesinde atlatabilirsiniz.

Yılardır emek verdiğiniz bir insanın ihaneti sizi derinden yaralayacak. Etkisi altında olduğunuz bazı insanlar var ama adaletli kararlar verebilmek için her iki tarafı da aynı mesafeden dinlemeniz şart. Sadece sizin bildiğiniz bir sırrın açığa çıkması kafanızın karışmasına neden olacak. Düşünceleriniz sizi sürekli eskiye götürüyor ama bu durumun psikolojinizi bozmasına izin vermeyin.

Kişi için iyi bir iş teklifi almaya, yeni bir işe başlayacağına ve bu işinin oldukça kazançlı ve bereketli olacağına işaret eder. Eline kısa zamanda yüklü miktarda para geçecek demektir. Ayrıca kahve falı baktıran kişi bekar ise yada çevresinde bekar biri var ise kahve falında gelinlikli kadın görülmesi o kişi için hayırlı ve mutlu olacak bir evlilik yapacağına işaret etmektedir. Hayatında meydana gelebilecek olan beklenmedik güzel gelişmelere işaret eder. Uzun güzel ve mutlu bir hayatı olacağına işaret etmektedir.

Falda gelinlik giymiş kadın görmek, evli yada bekar olmasına göre farklı şekillerde yorumlanabilir. Bekar ise yakın zamanda güzel ve mutlu bir evlilik yapacağına evli ise evliliğinin uzun süre devam edeceğine ve eline beklenmedik şekilde yüklü bir miktarda para yada gayrimenkul geçeceğine işaret etmektedir. Yaşadığın ortamda kendini baskı altında hissediyorsun ve bu durum senin mutsuz olmana neden oluyor. Eski bir tanıdıktan aldığın haberle temiz bir yola gideceksin. Gideceğin bu yolda maddi ve manevi herşeyi bulacaksın. Bu yolla ilgili ufak sıkıntılar olacak ama bu sıkıntılar aşılamayacak şeyler değil.Bir tanıdığın ne zamandır beklediğin hediye ile gelecek.

Bir dostun senden sakladığı çok büyük bir sırrını sana açıklayacak ve bu durum büyük bir tartışmanın yaşanmasına neden olacak. Aile içerisinde yaşamış olduğun sıkıntılar gün geçtikçe çıkmaz hale geliyor. Bu konuların çözüme kavuşamayacağı kanısına varıp hane değişikliği yapacaksın. Kısa zaman içerisinde tanışacağın iyi niyetli, dürüst bir adamla evlilik kararı alacaksın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git