Kahve Falında Gelin ve Damat Görmek

Kahve Falında Gelin ve Damat Görmek
7 Mart 2015 tarihinde eklendi, 3.471 kez okundu.

Kahve falında gelin ve damat görmek fal sahibinin çok yakın çevresinden ve aşırı derecede düşkün olduğu bir arkadaşının evleneceği müjdesini verir. Genelde fal fincanında çıkan gelin damat sembolü olumlu gelişmelere gebedir. Bazı fal yorumcularına göre fal sahibinin hayatında uzun süreli planlar olacağına ve bu planların gerçekleşeceğine dalalettir. Dolayısı ile fal sahibi uzun vadeli planlamalar yapmak için çok uygun bir süreç içerisindedir. Hayatına yön vermek isteyen fal sahibi bu konuda tekrar tekrar düşünmelidir. Bu dönemde alınacak her karar fal sahibine bolca şans getirecektir.

Kahve Falında Gelin ve Damat Görmek Ne Anlama Gelir ?

Damat ve Gelin

Falda gelin ve damat görmek uzun süren bir ayrılığın nihayet bulmasını ve birleşmeyi ifade eder. Ayrıca fal sahibinin uzun süredir beklemekte olduğu, gerçekleşmesini istediği dileklerin gerçekleşeceğini de müjdeler. Kahve fincanında görülen gelin figürü tek başına belirmiş ise, fal sahibinin yüzünü güldürecek mutlu edecek güzel haberler ve hediyeler alacağı anlamına gelir. Kahve falında gelin ve damat görmek, eğer fal sahibi bekar ise yakın zamanda müthiş bir fırsat ile karşılaşacağına ve evlilik hayatına mutlu bir adım atacağına işaret eder.

Falda Gelin ve Damat Görmek

Gelin damat görmek, fal sahibinin yakın tarihte bir topluluğa katılacağını bu topluluk içerisinde tanıştığı kişilerle sıkı fıkı dostluklar kuracağına dalalettir. Bu dostluklar fal sahibinin iş ve özel hayatında fazlası ile işine yarayacaktır. İleriye dönük yatırımlar içerisinde olan fal sahibi dostları ile yeme, içme ve eğlenmenin tadına varacaktır. Gelin ve damat sembolü fal tabağında belirmiş ise, bolluk içinde geçecek uzun yılların ve neşeli anların habercisidir. Eğer fincanda sadece damat sembolü belirmiş ise dikkatli ve özverili adımlar atarak seçilmesi gereken bir eş adayını işaret eder. Kahve falında damat ve gelin görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder? Kahve falında damat ve gelin görmenin anlamı ve  kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git