Kahve Falında Fotoğraf Makinesi Görmek

Kahve Falında Fotoğraf Makinesi Görmek
1 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.524 kez okundu.

Kahve falında fotoğraf makinesi görmek, yasak duyguları, yanlış giden hayatı simgeler. Bununla birlikte geçmişiniz hakkında da sizi rahatsız eden tatsız olayların halen esiri altında kaldığınızı ifade eder. Sahip olunan kibrin ve aşırı öz güvenin de fincana yansımış halidir. Karakterinize biraz çeki düzen vermekte ve insanlara bu kadar tepeden bakmamakta yarar var. Zaten yıllar boyu sizi sıkıntılı, yalnız günlere iten ve üzücü olayların yaşanmasına sebep olan şey de bu aşırı kibriniz ve kendinize duyduğunuz yoğun aşktan, egoizmden kaynaklanmaktadır. Kendinizi sosyal çevreden soyutlamakta ve daha iyilerini düşünmektesiniz. Elbette herkes her şeyin en iyisini hak eder. Ancak siz bu ego kontrolsüzlüğü nedeni ile problemlere davetiye çıkarmaktasınız.

Burçlara göre de yorumlanabilmektedir. Eğer oğlak, balık, başak ve yay burçlarından birisine sahipseniz faldaki fotoğraf makinası yaşamınızda yeniliklerin olacağını ve nihayetinde son düzlükte mutlu bir yaşam süreceğinizi ifade eder. Tamamen karakterinizle örtüştüğünden bundan sonraki yaşamınızın nasıl devam edeceğini belirlemek iyi huyluluğunuza ve de hoşgörünüze bağlıdır. Biraz rahatlayıp, yaşamın tadını çıkarmalı ve tabularınızı yıkıp sınırlarınızı aşmalısınız.

Gençlik heyecanı ile yaptığınız hataların asla telafisi olmayacağını kötü tecrübelerle de olsa öğrenmiş bulunmaktasınız. Bundan sonraki yaşantınızı çok daha dikkatli geçireceğiniz aşikar ama yine de bazı yaramazlıklar yapmaktan kendinizi alıkoyamıyorsunuz. İnsanlara davranış şekliniz onları bazen çileden çıkartabiliyor. Bu kadar umursamaz ve gamsız oluşunuz ailenizi endişelendirmeye başlayacak. Bir şans daha isteyeceğiniz eski eşinizin vereceği cevap sizi çok şaşırtabilir.

Fal sahibinin bir arayış içerisinde olduğunu ve bu sürecin biraz sıkıntılı da olsa sonunda güzel bir neticeye ulaşacağını işaret eder. Fal sahibinin etrafındaki çıkarcı ve fırsatçı kişilerin bu konuyu asla duymamaları gerektiğinin göstergesidir. Bu yüzden fal sahibi daha dikkatli olması gerektiği konusunda uyarılmalı ve cevabını merak ettiği soruları herkese yöneltmemelidir. Eğer hayatını etkileyecek kadar büyük bir çıkmaza girecek olursa açık sözlü ve mert birinden yardım istemeli ve eleştirilmeyi de göze almalıdır. Bazı insanlar fal sahibini sert bir şekilde eleştirseler bile bundan yılmamalıdır çünkü aslında bu kişiler fal sahibinin iyi olmasını ve son derece kusursuz olmasını istemektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git