Kahve Falında Fincan Görmek

Kahve Falında Fincan Görmek
13 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.713 kez okundu.

Kahve falında fincan görmek, yaşadığınız stresli dönem karşısında oldukça sakin ve mantıklı davranmanız gerektiğini işaret eder. Bir arkadaşınızdan hiç beklemediğiniz ve sizi çok mutlu edecek bir haber alabilirsiniz. Ayrıca yakın zamanda büyük bir mirasa da sahip olabilirsiniz.

İş hayatınızda her ne kadar olumlu girişimler yaşıyor olsanız da bazı ufak tefek problemlere karşı da hazırlıklı olmanız gerektiğini söyler. Evinize beklenmedik ve tanımadığınız bir misafir gelebilir. Çok sinirli bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösterir. Bu sinir nedeniyle kendinize ve etrafınızdaki insanlara son derece zor zamanlar yaşatabilirsiniz. İş hayatınızda sizi çok sinirlendirecek bazı olaylar yaşanabilir. Rakipleriniz sizden daha iyi çalışıyor olabilir ve bu durum sizi yıldırabilir. Ancak bu durumda çok daha azimli ve hırslı çalışmanız durumunda beklemediğiniz başarılar elde edeceksiniz demektir. Aşk hayatınızda eşiniz ya da sevgilinizle son derece güzel zamanlar geçireceğinizin habercisidir. Ancak bazı sembollerle birleştiğinde aşk hayatınıza olumsuz etkilerde de bulunabilir. Eşiniz ya da sevgilinizle aranızda bir güven problemi oluşabilir. Bu durum ilişkinizi tekrar gözden geçirmenize neden olabilir. Bu dönemde önemli kararlar aşamasında olduğunuzu da gösterebilir. Bu kararları mümkün oldukça sakin ve mantıklı şekilde vermeniz gerekmektedir. Bu yorumlardan hangisinin size ait olduğunu belirlemek konusunda diğer sembolleri de dikkate almanız gerekmektedir. Aksi halde yanlış yorumlar yapmanız kaçınılmaz olacaktır.

Hayata yeni atılıyor olmak sizi biraz korkutuyor çünkü daha önce hiç yalnız kalmamıştınız. İş gereği ailenizden uzak bir memlekete gitmek bile duygularınızı allak bullak etmiş. Gözlerinizle ilgili rahatsızlıklarınız var ama çok ihmal ettiğiniz için başınıza daha büyük dert olabilirler. Boşanma sürecinde eski kocanızın söyledikleri ve yaptıkları sizi derinden sarsmış ama toparlanacaksınız.

Bu aralar aşklara tüm kapılarını kapatmış durumdasın. Kendine vakit ayırmalısın. Geçmişe dayalı bir özlem içerisindesin.  Fakat bu duygudan çıkman gerekiyor. Hayat da çok acı çekmişsin ve halada üzülüyorsun. Sana gelecek bir haber ile mutlu olacaksın. Hayatına yeni birisi girecek. Tüm duyguların aniden değişecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git